2017. 07. 23. vasárnap - Lenke 20°C | 33°C Még több cikk.

Tenisz - Megszakadt Babos rossz sorozata

A 20 éves teniszező megszerezte idei első győzelmét egyesben.
A soproni Babos Tímea magabiztos játékkal, két szettben (6:1, 6:2) nyert a hazai közönség előtt szereplő Ximena Hermoso ellen az 500 ezer dolláros, monterreyi WTA-versenyen. A mérkőzés 55 percig tartott. A 20 éves magyar játékos következő ellenfele Date-Krumm Kimiko lesz: a 43 éves japán legenda 7:5, 6:2-re diadalmaskodott az első helyen kiemelt, nemrég Indian Wellsben tornagyőztes Flavia Pennetta ellen.

„Nagyon boldog vagyok, hogy megtört a jég! Nagyon sokat dolgozunk az edzőimmel nap mint nap, és úgy érzem, alakul a játékom. Nyilván a sok vesztes meccs után nehezebb kiállni a pályára és hinni magamban, de megteszek mindent, hogy jobb legyek. Örülök, hogy a mostani győzelemmel kapok egy újabb esélyt a győzelemre" – nyilatkozta saját honlapjának Babos Tímea.

A 20 éves magyar játékos a második körben azzal a Date-Krumm Kimikóval csap össze, akivel korábban kétszer találkozott egyesben. A 2012-es szezonban a quanzhoui verseny döntőjében a japán 6:3, 6:3-ra nyert, majd Koppenhágában már a magyar játékos győzött 1:6, 7:6, 7:5-re.

A két teniszező tavaly párosban elődöntős volt Florianopolisban, míg Monterreyben tornagyőzelmet ünnepelhetett.

Tollaslabda - Csavar-kupa

A Csavar-kupa amatőr felnőtt egyéni bajnokság, 2013/2014-es szezonjának 4. fordulója április 5-én… Tovább olvasom