2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Teljesítették a tervet

Kézilabda - A győri csapat végig vezetve hozta a kötelező győzelmet.
Hort–Győrhő-ETO FKC 23–33 (11–15)
Budapest, Budapest Bank-férfiliga, a 9–16. helyért, 200 néző. V.: Nagy F., Túróczy.
HORT: Kovács J. – Gábori 1, Emmer 3, Tarjányi 2, Tóth G. 6, Majoross 2, Révész 1. Cs.: Varga Á. (kapus), Füsi, Pozsgai, Balogh D. 1, Csík 2/1, Babicz 2, Nagy L. 3. Edző: Adorján Gábor.
ETO: HOFFMANN – Székely 3/2, Nagy T. 2, SZABÓ A. 8, FORRAI 3, Bognár 2, PÁLOS 8. Cs.: Herjeczki (kapus), Józsa T. 1, Kovács Á. 1, BECKER 3, Németh G. 2, Petrovszki, Horváth A. Edző: Deáki István.
Hétméteresek: 2/1, ill. 3/2. Kiállítások: 12, ill. 20 perc

Gyorsan előnyt szerzett a Győrhő-ETO (4. p.: 3–1), ám jelentősen nem tudtak megugrani Deáki István tanítványai. A Hort ugyanis az első félidőben még tartotta a lépést Pálosékkal. Nem úgy szünet után, amikor is az első tíz percet 7–1-re megnyerték a zöld-fehérek, s ezzel tulajdonképpen végképp eldöntötték a találkozó sorsát. Az 52. percben már tizenkét góllal is vezettek a győriek (30–18), s a fiatalok pályára lépésével sem változott jelentősen a mérkőzés képe.
A győri csapat végig vezetve hozta a kötelező és nagyon fontos győzelmet, s jelenleg nyolc pontjával a negyedik helyen áll.

Adorján Gábor: – Sokadik érthetetlen teljesítmény, remélem, még nem úszott el a hajó.

Deáki István: – Amit terveztünk, sikerült megvalósítani. Győzni jöttünk, ez sikerült egy jól játszó Hort ellen.

Soproni feltámadás a fehérváriak ellen

Kosárlabda - A győzelemmel a soproniak életben tartották reményeiket a nyolc közé jutásra. Tovább olvasom