2017. 05. 27. szombat - Hella 13°C | 24°C Még több cikk.

Technikás győzelem

Fűzy Ákos: – Igazán „technikás” mérkőzést játszottunk... UNI SEAT Győr–Baja 106–64
UNI SEAT Győr–Baja 106–64
(31–19, 18–25, 37–14, 20–6)

Győr, NB I-es női rájátszás, 1. mérkőzés, 100 néző. V.: Pálla, Boros, Németh A.

UNI SEAT Győr: CIGLAR 16/6, Simon 2, RASHEED 16, NAGY-Bujdosó 14, HOLLINGSWORTH 18. Cs.: Őri 5/3, NAGY D. 9, Semsei 6, Fürtös 8, Vincze 12, Laklóth. Edző: Fűzy Ákos.
Baja: Kalocsai, SCEKIC 17/9, Theodorán 7, Szabó P. 13, BOZÓKI 14. Cs.: Gorjanácz 11, Ferencz, Novák, Kühn, Jávor, Kovács D. 2, Kovács Sz. Edző: Stevan Cupic.

Rasheed Rita

A találkozó elején hamar megnyugtató előnyt szerzett a győri gárda, s a folytatásban is állandósulni látszott a 10–12 pontos különbség. A második negyedben azonban a bátran játszó bajaiak, kihasználva a győriek igencsak puha védekezését, felzárkóztak.

Várható volt, hogy a hazaiak edzője nem hagyja szó nélkül tanítványai első félidei teljesítményét. Egy más szellemű győri gárda jött ki a második félidőre, s pillanatok alatt csinált egy 29–2-es szakaszt. Ráadásul a Baja edzője megkapta második technikaiját, így mehetett a lelátóra. Innentől kezdve már csak az volt a kérdés, megdobja-e a száz pontot az UNI SEAT Győr. Ez Őri révén a hajrában össze is jött a hazai-
aknak.

Fűzy Ákos: – Igazán „technikás" mérkőzést játszottunk...

Betiltják a Himnuszt?

Az EHF jogi eljárást indított az MKB-Veszprémmel szemben a BL-meccsek előtti Himnusz-éneklés miatt.… Tovább olvasom