Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2012. 02. 11. szombat - Bertold, Marietta
Időjárás: Helyenként felhős -10°C

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Taroltak a győriek

Taroltak a győriek

Torna - Szépszámú nézősereg töltötte meg a győri Bercsényi-gimnázium tornacsarnokát a 19. alkalommal kiírt Kisalföld-kupa gyermek- és serdülőverseny alkalmából.

munkatársunktól - 2009.06.10. 13:13
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
A verseny egyik főszervezője, Arnold Csaba elmondta: a csapatversenyre 12 együttes, míg a Kemény Ferenc-emlékversenyre 35 egyéni induló nevezett, így 133 versenyző alkotta a teljes mezőnyt.

A gyermekcsapatversenyben a vidékbajnokságot a Bercsényi DSE A csapata nyerte: Németh Lóránt, Fodor Attila, Varga Csongor, Magyar Tamás, Kiss Richárd összeállításban. Második a Kalocsa SE, harmadik a Bercsényi B csapata lett.


A sikeresen szerepelt győri tornászok az érmekkel és a kupákkal.
A sikeresen szerepelt győri tornászok az érmekkel és a kupákkal.


Az országos bajnokságon a sorrend így alakult: 1. KSI SE, 2. Bp. Honvéd SE, 3. Győr, Bercsényi A.
Az egyéni verseny KSI-s sikert hozott, a győriek közül Kiss Richárd 4., Magyar Tamás 7., Varga Csongor 8. helyezést ért el.

A serdülőknél vidékbajnok szintén a Bercsényi DSE lett, Koncz Bátor, Czakó Lajos, Odnoga Mátyás, Nagy László, Radics János összeállításban. Edzőjük: Kollár András, Szűcs Róbert és Horváth András. Második a Halasi Torna Központ, harmadik a Kalocsa SE lett. Az országos sorrend: 1. Bercsényi DSE, 2. Bp. Honvéd SE, 3. Kiskunhalas.

Az egyéni versenyeken is taroltak a győriek. A bajnok Radics János lett. A második helyen Földes Miklós (Bp. Honvéd) végzett, míg Odnoga Mátyás (Bercsényi DSE) és Nagy László (Bercsényi DSE) holtversenyben lett harmadik.

A Kemény Ferenc-emlékversenyen a vidékbajnoki címet Nagy László, a Bercsényi DSE tornásza szerezte meg, összetett győzelme mellé mind a hat szer elsőségét is begyűjtötte.

A verseny vendége volt Puskás Jenő, az utánpótlás-válogatottak kapitánya.

Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez

Kedves látogatónk! A tisztább tartalom érdekében bevezettük a kommentek előzetes moderálását. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg. Cserében trollmentes kommenteket ígérünk!

Olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Mi tekintettel vagyunk a személyiségi jogokra, elutasítjuk a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja! Ön a(z) 38.107.179.210 IP címről szól hozzá.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!

Moderálásra küldöm 1. ACSA 2009.06.10. 15:56

Gratulálok az elvégzett munka gyümölcséhez!!!!!!



Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...