2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Talmácsi visszaesett

Nem sikerült jól magyar szempontból a 125 kcm-esek versenye a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei második, katari futamán, mivel Talmácsi Gábor, a Honda Scot magyar pilótája csak a 11. lett, míg Tóth Imre feladta a viadalt.

Talmácsi jól rajtolt, néhány kanyaron át az ötödik helyen haladt, ám ezt követően látványosan lelassult riválisaihoz képest, és néhány kör alatt egészen a 13. helyig csúszott vissza. Később egy kiesésnek és az utolsó körben bemutatott előzésnek köszönhetően azért két helyet előrelépett.
Tóth Imrének (Honda) már a verseny elején műszaki gondjai adódtak, így kiesett.

A viadalt a nyitófutamon is parádézó spanyol Alvaro Bautista (Aprilia) nyerte óriási fölénnyel. A második helyet a finn Mika Kallio (KTM) szerezte meg, miután a célegyenesben megelőzte a szintén spanyol Sergio Gadeát (Aprilia).

A 250 kcm-es géposztályban Jorge Lorenzo győzött, a MotoGP versenyét pedig a címvédő olasz Valentino Rossi nyerte.

Három góllal veszetett a Bayern Brémában

Ismét nem volt jó napja Oliver Kahnnak, a Bayern München kapusának: csapata háromgólos vereséget… Tovább olvasom