2016. 12. 07. szerda - Ambrus -4°C | 2°C

Talmácsi negyedik

Talmácsi Gábor a 4. helyen végzett a 125 kcm-es kategóriában a gyorsaságimotoros VB 16. futamán.

Talmácsi Gábor a negyedik helyen végzett a 125 kcm-es kategóriában a gyorsaságimotoros-világbajnokság 16. futamán, Isztambulban. Tóth Imre 24. lett.

Rendkívül izgalmasan alakult a vb-sorozat utolsó előtti versenye, hatan – Talmácsi mellett, Kallio, Lüthi, Di Meglio, Pasini  és Kojama – állandóan változtatták pozíciójukat. Talmácsi többször is vezetett, igyekezett segíteni az  összetettbeli sikerért küzdő Kalliót, nem rajta múlt, hogy a finn végül szinte kilátástalan helyzetbe került a vb-címet illetően. Az  utolsó körben ugyanis Kallio bukott, noha minden esélye megvolt  arra, hogy elsőként haladjon át a célon.

A vb-cím még nem dőlt el, de a 23 ponttal vezető Lüthi rendkívül közel került a végső sikerhez. Talmácsi továbbra is harmadik, Pasini és Simoncelli azonban csupán néhány ponttal áll mögötte.

Signori pályára léphet a Vasas ellen

Elégedetten nyugtázta Selymes Tibor, az FC Sopron futballcsapatának szakvezetője, hogy Giuseppe Signori személyében egy igazi világklasszist küldhet pályára a Vasas ellen. A csapat háza táján persze azért inkább a mai összecsapás, mint a Signori érkezését egyébként joggal körülvevő „őrület” volt a fókuszban. A soproni szakvezető nem lenne elégedett egy esetleges pontosztozkodással. Tovább olvasom