2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Talmácsi 15. a szabad edzésen

Több, mint háromnegyed órás késéssel indították útjára a nyolcadliteres mezőnyt, a Török Nagydíj első hivatalos szabad edzésén. Az első próbameneten a finn Mika Kallio volt a leggyorsabb Talmácsi végül a 15. helyen zárt.
Több, mint háromnegyed órás késéssel indították útjára a nyolcadliteres mezőnyt, a Török Nagydíj első hivatalos szabad edzésén. A rendezőség azzal indokolta a késést, hogy a kora reggeli órákban rendkívül hideg volt és nem akarták a versenyzőket veszélynek kitenni, a jéghideg aszfalt miatt. Az első próbameneten a finn Mika Kallio volt a leggyorsabb.

Szinte végig vezette az edzést. Az elején még Talmácsi Gabi is tartotta vele a tempót, de magyar fiú sokat időzött a boxban és különböző beállításokat próbálgattak, így végül a 15. helyen zárt. A világbajnoki ponttáblázat éllovasa a svájci Lüthi, több, mint egy másodpercet kapott riválisától, Kalliótól. kettejük közé, a második helyre a spanyol Sergio Gadea ékelődött be. Rodriguez, ahogy Ausztráliában, úgy itt is bombaformában van és a hatodik leggyorsabb volt a ma reggeli tréningen. Csapattársa Tóth Imi is kezd ráérezni a pálya ízére. ő a 18. időt motorozta. A menők közül, az olasz Simonchellinek ment a leggyengébben, mivel csak a 24. helyen zárt.

Főszerepben: a szurkoló (is)

Közel 46.000 szurkoló tekintette meg a helyszínen a Rapid Wien–FC Bruges Bajnokok… Tovább olvasom