2018. 06. 25. hétfő - Vilmos 14°C | 22°C Még több cikk.

Taktikus lipóti győzelem a Celldömölk ellen

Mély talajon, szakadó esőben jól játszó ellenféllel szemben a lipóti csapat taktikus játékkal megérdemelten nyerte a találkozót.
Lipót-Pékség - Celldömölk 2-1 (2-1)
Lipót, 300 néző. V.: Balogh.
Gsz.: Lappincs, Golovitzer, ill. Lakatos.
Lipót-Pékség: Nagy K. - Jablonkai, Török, Kun, Krém (Visi), Töltösi, Lappincs, Magyar, Golovitzer (Dombi), Fajkusz, László (Burkus). Edző: Gunyhó Ferenc.
Celldömölk: Tóth - Kazári, Hancz, Kalcsó, Horváth, Szalai T. (Présing), Lakatos, Szabó, Györkös, Szalai K., Németh J. Edző: Balhási István.

A 22. percben Golovitzer indította a jobb oldalon Krémet, kinek beadását Lappincs közelről a hálóba lőtte. 1-0. A 45. percben szabadrúgáshoz jutott a lipóti csapat a kaputól 25 méterre, Golovitzer állt a labda mögé, lövése a jobb alsó sarokba vágódott. 2-0. A 75. percben Szalai K. bedobásából a lipóti előtt pattogott a labda, ami Lakatos elé került, és közelről a hálóba lőtt. 2-1.

Jók: Lappincs, Fajkusz, Golovitzer, ill. Lakatos, Szele, Présing.
Gunyhó Ferenc: - Gratulálok a csapatnak, mert ezen a mérkőzésen is bátran, és gólratörően játszott.

Balhási István: - Úgy érzem, a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

Győzelmével a Lipót három pontra megközelítette a listavezető Veszprémet. A 19. forduló további eredményei és tabella itt >>

Labdarúgó megyei II. o. (márc. 29.)

Labdarúgás - A 19. forduló mérkőzéseinek eredményei és a bajnokságok állása. Tovább olvasom