2017. 06. 29. csütörtök - Péter, Pál 21°C | 31°C Még több cikk.

Szoros meccsen tartotta otthon a három pontot a Koroncó

M I.: Hét gól és hazai öröm Bősárkányban. M II.: A Dunaszeg legyőzte a Hédervárt. M III.: A Nádorváros nem tudott kiállni az Abda II. ellen.

Lipót, 200 néző. V.: Végh M.

Lipót: Endrődy B. – Bella, Litresics, Ásványi, Kiss Á. (Burkus), Tóth N., Vojnisek (Takács P.), Németh B., Endrődy I. (Ködmön), Magyar, Kalmár. Edző: Tiba Zoltán.

Petőháza: Bognár D. – Dominek, Dancsok, Kander, Nagy K., Szabó D., Farkas Cs. (Horváth D.), Kovács Galavics M., Hadarics (Szabó Z.), Vécs (Böcskör), Ács. Edző: Takács Csaba.

Gsz.: Kalmár (2), Németh B.

Ideális labdarúgóidő várta a csapatokat Lipóton. A hazaiak edzője, Tiba Zoltán mindenképpen győzelmet várt, míg a Petőháza trénere, Takács Csaba szerint bármilyen eredmény előfordulhat a meccsen.

32. p: Szabadrúgáshoz jutott a lipóti csapat. Endrődy I. ívelte a labdát a petőházi kapu elé, a jókor érkező Bella fejese a kapufát találta el. 42. p: Endrődy I. cselezgetett a jobb oldalon, beadását Kalmár lekezelte, majd egy csel után 11 méterről a hálóba lőtte a labdát. 1–0. 62. p: Endrődy B. hosszú kirúgását követően Kalmár vette le a labdát, majd Németh Balázst indította, aki Bognár D. mellett okosan a hálóba emelt. 2–0. 85. p: Kalmár a petőházi 16-oson belül két szép csellel becsapta a védőket, majd a hálóba lőtte a labdát. 3–0.

Az első félidőben jól játszó Petőháza védelmét nehezen törte fel a lipóti csapat, de a szünet után már nem volt kérdés, hogy melyik együttes nyeri meg a mérkőzést.

Jók: Bella, Tóth N., Kalmár, ill. Dancsok, Nagy K., Kovács Galavics M.

Tiba Zoltán: – Gyengébb játékkal, de továbbra is nagy akarással, a végén jól játszva hoztuk a kötelezőt.

Takács Csaba: – Hatvan percig tudtunk méltó ellenfelei lenni a lipóti csapatnak. Utána a hazaiaknak sikerült ránk erőltetniük az akaratukat és megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.
Kalmár László

Csorna–I. G. Gasket-Rajka 1–0 (0–0)
Csorna, 150 néző. V.: Görög M.

Csorna: Lőre – Szabó A., Csonka, Németh Á., Nagy Sz., Véghelyi (Jakab), Horváth A., Varga T., Lajtos, Kiss A. (Varga L.), Gál (Csölle). Edző: Varga Péter.

Rajka: Csiffáry – Mórocz (Rehorka), Galik, Schmatovich, Molnár T., Darázs, Derdák, Danovsky, Régely, Matuska (Krakornik), Novak. Edző: Cerovsky Péter.

Gsz.: Jakab. Kiállítva: Nagy Sz., ill. Régely.

A mindkét oldalon kiállítással záruló mérkőzésen a sok helyzetet kidolgozó Csorna szerezte meg a három pontot.

Jók: Horváth A., Csonka, Csölle, ill. mindenki.

Varga Péter: – Kiszenvedtük, de a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk a sokszor durva, légiósokkal teletűzdelt csapat ellen.
Cerovsky Péter: – Vártunk egy nehéz meccset, az is volt, csak kár, hogy a bíró segített a hazaiaknak.

Kapuvár–Loland-Nyúl 2–4 (1–1)
Kapuvár, 150 néző. V.: Mogyorósi L.

Kapuvár: Nagy Z. – Markó, Mentes, Müller, Somogyi, Ősze, Bársony (Varga I B.), Horváth A., Mátics (Jakab), Varga II B. (Szabadi), Nagy R. Edző: Bencsics Tamás.

Nyúl: Varga I P. – Kapa Márkó, Gayer, Németh G. (Kapa Martin), Csorvásy, Varga II P., Kószás, Varga Zs., Kiss Z. (Rácz), Forrás, Rigó (Bognár). Edző: Horváth Dénes.

Gsz.: Müller, Varga I B., ill. Kószás (2), Varga Zs., Csorvásy.

Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrész elején a vendégcsapat rövid idő alatt eldöntötte a három pont sorsát.

Jók: Mentes, Horváth A., ill. Csorvásy, Kószás, Kiss Z., Varga II P.

Bencsics Tamás: – Sajnos megint nem történt csoda. Tíz perc alatt sikerült „lerendeznünk" a mérkőzést.

Horváth Dénes: – Adni jobb, mint kapni. Ezt minden ökölvívó megerősítheti.

Koroncó–Lébény 3–2 (1–0)
Koroncó, 150 néző. V.: Juhász B.

Koroncó: Simon – Závori, Török (Sütöri), Hegyi, Magyaróvári, Kovács Z., Hegedűs, Dombi (Bodó M.), Dávid, Menyhárt, Mészáros P. Edző: Makkos Tamás.

Lébény: Szabados – Kopf, Karácsony, Sallai, Nagy Sz., Czeitler, Nemes (Papp), Szabó P., Sárközi (Fehér), Horváth G., Nagy R. Edző: Császár Béla.

Gsz.: Sütöri, Dávid, Mészáros P., ill. Szabó P., Nagy R. Kiállítva: Makkos.

Az első perctől kezdve nyílt mérkőzést játszott egymással a két csapat. A sok hibával tarkított találkozót bármelyik együttes megnyerhette volna. A kapu előtti határozott játékának köszönheti a Koroncó a győzelmét.
Jók: Mészáros P., Závori, Dávid, Sütöri, ill. Nagy R.

Makkos Tamás: – A mérkőzés színvonala hagyott némi kívánnivalót maga után. Az izgalmat a váltakozva eső gólok okozták. Örülök, hogy vesztes állásból is képesek voltunk nyerni.

Császár Béla: – Ezzel a vereséggel nehéz helyzetbe hoztuk magunkat, de innen is talpra fogunk állni.

WHB-Ménfőcsanak–Jánossomorja 2–1 (0–1)
Győr-Ménfőcsanak, 250 néző. V.: Pethő P. (osztrák).

Ménfőcsanak: Köllő – Gajdos, Bognár, Kun, Kovács M., Segovits, Polyák, Zách (Kövecses), Anduska (Tóth Sz.), Korsós A. (Balás), Weiszdorn. Edző: Mayer János.

Jánossomorja: Bári – Szalai, Cseri L., Kompis, Fuhrmann, Winter (Sebők), Cseri G., Hegedűs, Salamon, Tóth K. (Pető B.), Szalka. Edző: Zalka Péter.
Gsz.: Segovits, Gajdos, ill. Szalka.

Egyperces gyászszünet előzte meg a mérkőzést. A hazai játékosok, vezetők és szurkolók vettek végső búcsút Héger Ádámtól, az együttes közelmúltban elhunyt kapusától.

Küzdelmes mérkőzésen a Ménfőcsanak jobban akarta a győzelmet és ha nehezen is, de megérdemelten nyert a sokat szabálytalankodó, a játékot tördelő vendégek ellen.

Jók: Kovács M., Segovits, Gajdos, ill. mindenki.

Mayer János: – Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk. Gratulálok a csapatnak, értékes három pontot szereztünk.

Zalka Péter: – Két szöglet után kapott góllal elvesztettük a mérkőzést. A döntetlen igazságosabb lett volna.

Öttevény–HG Logistic-Győrszemere 1–5 (0–2)
Öttevény, 150 néző. V.: Szabó Gy.

Öttevény: Kollár – Wágenhoffer G., Molnár N., Bella, Virág, Molnár B., Király (Varga M.), Keszthelyi, Rácz, Vígh (Ördög), Wágenhoffer Sz. Edző: Ördög József.

Győrszemere: Takács N. – Töltősi (Nagy G.), Baracskai D., Szabó Cs. (Máj), Pápai, Kalcsó, Lappints, Horváth B., Germán (Puglits), Nemes, Herold. Edző: Germán Ferenc.

Gsz.: Wágenhoffer G., ill. Herold (2), Nemes, Horváth B., Germán.

A bajnoki címre esélyes vendégcsapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a tartalékosan pályára lépő, de lelkesen küzdő hazaiak ellen.

Jók: Wágenhoffer G., Virág, ill. Baracskai D., Herold, Horváth B., Szabó Cs.

Ördög József: – Tudásbeli különbség volt a két csapat között, de a gólkülönbséget túlzónak találom.

Germán Ferenc: – Ezzel a győzelemmel szeretnénk boldog születésnapot kívánni támogatónknak, Kovács Györgynek. A csapat mindent megtett annak érdekében, hogy jó eredményt érjünk el.

Gönyű–Beled 3–0 (1–0)
Gönyű, 100 néző. V.: Hoffbauer P.

Gönyű: Kolozsvári – Böcz B., Molnár T., Varga Cs., Kugler, Wittner (Varga G.), Pankovics (Rigó), Romos, Mikli, Csákvári (Rásó), Tímár Sz. Edző: Botos Antal.

Beled: Petrovics – Csorba, Torma, Molnár Z., Póczik, Horváth I., Balassa, Bödecs B. (Bödecs D.), Szűcs, Németh R. (Boros), Kiss D. (Horváth B.). Edző: Kovács Béla.

Gsz.: Pankovics, Varga G., Tímár Sz.

Gyors hazai góllal kezdődött a mérkőzés, utána kiegyenlített volt a játék az első félidőben. A második játékrész elején a vendégek 11-est hibáztak, innentől  a Gönyű vette át a találkozó irányítását és sok helyzetéből kettőt értékesítve bebiztosította a győzelmét.

Jók: Kolozsvári, Tímár Sz., Pankovics, Mikli, ill. Csorba.

Botos Antal: – A berúgott tizenegyes jó alapot adott a sikeres befejezéshez.
Kovács Béla: – A kihagyott tizenegyes befolyásolta az eredmény alakulását.

Bősárkány–DAC 1912 5–2 (0–0)
Bősárkány, 150 néző. V.: Skvaris Á.

Bősárkány: Németh I. – Buti, Farkas G., Szabó A. (Rácz A.), Fekete Z., Major, Soós, Nagy Á. (Kajtár), Horváth R. (Rácz P.), Baán L., Török. Edző: Horváth Ferenc.

DAC: Kiss A. – Korsós Gy., Németh B., Kovács L., Baán Sz., Horváth R., Kurucz, Glázer, Hécz, Józsa (Nátz), Kovács G. (Bugár). Edző: Korsós György.

Gsz.: Horváth R. (2), Kajtár (2), Rácz P., ill. Kovács L., Horváth R.

A mérkőzésen számtalan gólhelyzetet alakított és hagyott ki a hazai csapat. A Bősárkány megérdemelt győzelme a találkozó végére vált biztossá.

Jók: mindenki, ill. Kiss A., Kovács L., Kurucz.

Horváth Ferenc: – Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk. Igaz, volt egy ötperces rövidzárlatunk, de lehetett volna nagyobb különbségű is a győzelmünk. Gratulálok az egész csapatnak.

Korsós György: – A Bősárkány a játék minden elemében jobb volt nálunk, gratulálok nekik. Sokat kell még fejlődnünk.

Szerecseny-Gyömöre 0-0
Abda II-Nádorváros elmaradt, mert a vendégek nem jelentek meg elégséges létszámban.

• 1. hpeti12 2013. október 28. 09:07
    „Rossz a Duna Takarék Megyei I. osztály 11. forduló. Összefoglalók, nyilatkozatok hivatkozása, mert a Megyei 3. osztály Soproni körzet 10 fordulójának közlönyét dobja fel.”

Vettel sorozatban negyedszer Forma-1-es világbajnok

A vasárnapi Indiai Nagydíjon győzött, így három futammal a sorozat vége előtt behozhatatlan előnyre… Tovább olvasom