2017. 04. 29. szombat - Péter 4°C | 14°C Még több cikk.

Szombathelyi siker a mosonmagyaróvári tornán

Labdarúgás - A hétvégén Mosonmagyaróváron, és Csornán is felkészülési tornákat rendeztek.

Duna Takarék-kupa néven rendeztek hétvégén tornát a mosonmagyaróvári Wittmann parkban. A tornát az élvonalbeli Haladás nyerte a szintén NB I-es, ám nemzetközi szereplése miatt vegyes csapattal induló ETO FC előtt.

Eredmények:

Gyirmót–Haladás 1–2, gsz.: Nagy L., ill. Kenesei, Sipos.

MTE 1904–ETO 0–3, gsz.: Völgyi, Nagy Á., Ahjupera.

MTE 1904–Gyirmót 3–4, gsz.: Domanyik (öngól), Markó, Szabados T., ill. Csermelyi (2), Tóth N. (2).

ETO FC–Haladás 0–1, gsz.: Csontos.

A végeredmény: 1. Haladás, 2. ETO FC, 3. Gyirmót, 4. MTE 1904. A legjobb mezőnyjátékos Csontos Zoltán (Haladás), a legjobb kapus Nacsa Péter (ETO), a legjobb hazai játékos Horváth Ádám lett.

Csornán a sportegyesület százéves fennállásának alkalmából rendeztek nemzetközi tornát, amelyen meglepetésre a szlovákai magyar gárda diadalmaskodott. A torna díszvendége volt Csányi Sándor, az MLSZ elnöke. A vele készült interjút a 3. oldalon olvashatják.

A szombati eredmények:

Gyirmót–Ekel (szlovák) 3–4, gsz.: Tóth N. (2), Csermelyi, ill. Gőgh (2), Bajnok, Faragó.

Lipót–Csorna 3–2, gsz.: Burkus, Fajkusz, Gál B., ill. Tóth Z., Sárközi.

Tegnap előbb a két vesztes, majd a két győztes találkozott:

Gyirmót–Csorna 2–0, gsz.: Kiss Zs. (2).

Lipót–Ekel 1–3, gsz.: Bella, ill. Bajnok (2), Faragó.

A végeredmény: 1. FC Ekel, 2. Lipót-Pékség, 3. Gyirmót, 4. Csorna.

Futsal: megérkezett az új edző, ukránokkal erősítene a bajnok

Két ukrán légióst várnak Győrbe, a tervek szerint velük erősítene a Bajnokok Ligájának megfelelő… Tovább olvasom