2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 0°C | 13°C Még több cikk.

Szlovákia nyerte a Hopman-kupát

Szlovákia csapata nyerte a Perthben megrendezett tenisz Hopman-kupát, miután a fináléban legyőzte Argentínát. Ez volt északi szomszédunk második Hopman-kupa győzelme.
Szlovákia csapata nyerte a Perthben megrendezett tenisz Hopman-kupát, miután a fináléban legyőzte Argentínát. A döntő első párharca éles küzdelmet hozott: az első szettet simán elbukó Daniela Hantuchova fordítani tudott, és végül 1:6, 6:4, 6:4 arányban legyőzte Gisela Dulkót. Következett a férfiak mérkőzése, és Dominik Hrbaty remeklése. A szlovák teniszező magabiztosan verte a világranglista 7. helyezettjét, Guillermo Coriát, mindössze öt gémet engedélyezve neki. Ez volt északi szomszédunk második Hopman-kupa győzelme, az elsőt Karol Kucera és Karina Habsudova aratta 1998-ban.

Hopman-kupa, döntő:

Szlovákia-Argentína 2-0
Hantuchova-Dulko 1:6, 6:4, 6:4
Hrbaty-Coria 6:4, 6:1

Csapatépítés a romok között

Egy hónapos pihenő után meg kezdte megkezdte a felkészülést a tavaszra a Győri ETO FC. A zöld-fehérektől kölcsönben Skóciába távozott Vincze Gábor, az érkezők között lehet viszont Kenesei Krisztián. Az első edzésről több játékos is hiányzott, ám valamennyien indokoltan hagyták ki a foglalkozást. A héten még csak ráhangoló edzésekkel készül a keret a kemény munkára. Tovább olvasom