2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Szinkronúszás - Országos első a győri gyermekcsapat

A szinkronúszó gyermek és junior országos bajnokságon, Szentendrén a GYVSE gyermekcsapata szerezte meg a bronzérmet.
A csapat tagjai (képünkön): Huszár Hanna, Veres Dorina, Dobos Csenge, Pintér Borbála, Dubraviczky Dorottya és Ónody Zsófia.

A Pécsett megrendezett országos bajnokságon, a Hullám-kupán bajnok lett ez a csapat. A nyolcfős gyermek kombinációs kűrcsapat – a már említett hat versenyző mellett Ódor Csenge és Bódi Kamilla – bronzérmet szerzett. Ódor Anna és Komonyi Kata junior párosban 4., Dubraviczky Zsófia és Mihalicz Ivett minipárosban 5., a Békési Franciska–Varga Lili–Juhász Johanna–Gódor Petra minicsapat 5., előírt párosban Ódor Csenge és Bódi Kamilla 2., Pintér Dorottya és Józsa Szonja 5., Veszprémi Lili előírt gyakorlatban 6. helyen végzett. Felkészítő edzők: dr. Kovácsné Juhász Márta és Pintérné Varga Eszter.

Még két komoly bajnokság áll a győriek előtt: a Delfin-kupa Monoron és az Austrian Youth Open 2014 Bécsben.

Május 20-án és 22-én 19 órától a győri szinkronúszó-szakosztály nyílt edzéseket tart a Magyar Vilmos Uszodában. Érdeklődni az edzőknél lehet a 30/6377-998-as és a 30/6503-716-os számon, vagy személyesen az uszodában kedden és csütörtökön 18 és 20 óra között.