2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 19°C Még több cikk.

Szilveszteri gálát rendeztek a győri csajok: Audi ETO - Érd - 47-22

A Magvassy-csarnokban szilveszteri volt a hangulat, gálázott az Audi-ETO: majdnem ötven gólt dobtak a győri csajok. A zöld-fehér csapat zsinórban 115. győzelmét aratta hazai pályán a magyar NB I-ben.
Győri Audi-ETO KC- ÉTV-Érdi VSK 47-22 (23-11)
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok. Játékvezetők: Bóna Szabolcs, Miskei Balázs.

Vége a találkozónak.

60. perc:
Gros szerezte valószínűleg az utolsó idei győri gólt. 47-22.

59. perc: Wolf dob még egy érdi gólt, a győri közönség pedig állva tapsol. 46-22.

58. perc: Radicevicnek is beindult nagyon az üzlet a végére: egy percen belül két gól lőtt. 46-21.

56. perc: Érdi szépítés után Löke harcolt újabb kétperces büntetést. Löke persze gólt is szerzett, ahogy már megszoktuk a norvég világklasszistól. 44-21.

Galéria! Fotók: Mészáros Mátyás

55. perc: Tényleg meglehet az ötven, Radicevic öt gólos. 43-20.

54. perc: Radicevic és Görbicz nem szereti a kerek számokat. 42-20.

54. perc: Eladta a labdát az ETO, Vincze pedig élt a lehetőséggel. Húsz a különbség megint. 40-20.

53. perc: Az ETO 40. gólját Ana Gros ünnepelhette, amire Kovács Anna válaszolt. 40-19.

52. perc: Ez már tényleg gála: Hornyák Ágnes 12 méterről emelésből (!) lőtt csodaszép gólt. 39-17.

50. perc: Wolf két gyors góljával szépít az Érd. 38-17.

49. perc: Csak összejött a kínai figura (is): Kovacsics passzolt, Görbicz pedig gólt lőtt. Alig fél perccel később Radicevic növelte a tetemes győri előnyt. 38-15.

48. perc: Tóth Timi kétperces büntetőt kap Löke lerántásáért. Görbicz Anita pedig hetessel büntetett. 36-15.

45. perc: Gros-Löke közös produkciója után újabb győri gól. A különbség pedig kereken húsz találat. 35-15.

44. perc: Radicevic "laza" mozdulattal vette be az érdi kaput. Tóth Timi talpról ugorva próbált meg átjárni Pálinger eszén, de nem sikerült. 34-15.

43. perc: Kovacsics Anikó (is) remek formában. 33-15.

42. perc: Bognár talál be Pálinger kapujába. 32-15.

40. perc: Löke esett rosszul egy hosszú indítás után. A norvég világbajnok szerencsére gyorsan talpra ugrott.

40. perc: Pálinger indítását összeszedte Heidi Löke, majd 10. gólját is bevágta. 31-13.

38. perc: Kis érdi szépségtapasz. 30-13.

35. perc: Az érdiek mestere, Szabó Edina időt kért.

34. perc: Kovacsics Anikó 5. gólját könyvelhetjük el. Ha ez így folytatódik, akár még ötven győri góllal is búcsúztathatják az óesztendőt a zöld-fehérek. 30-12.

34. perc: Löke-Lekic összjáték=újabb győri gól. Nagyon kiütés gyanús a meccs. 29-12.

34. perc: Radicevic is csatlakozott a győri gólszerzőkhöz. 28-12.

33. perc:
Sokáig nem örülhettek az érdiek, Löke újra "lesújtott". 27-12.

33. perc: Az első érdi gól a második félidőben, szerzője: Vukcsevics. 26-12.

32. perc: Lekic is "villan", az érdi csapat pedig mintha az öltözőben maradt volna. 26-11.

32. perc: Ana Gros első góljával: 25-11.

32. perc: Bognár hetest harcolt ki, de Tóth Timi kihagyta a büntetőt.

31. perc: Amorim kezdte a gólgyártást a második félidőben. 24-11.

31. perc: A győri csapat kezdte a második félidőt. Kovács Annát leküldik a bírók: ismét emberhátrányban az Érd.

Szünet.

30. perc:
Az érdiek legjobbja, Wolf Alexandra harmadik gólját ünnepelhette. A győriek legjobbja, Heidi Löke pedig a nyolcadik gólját lőtte pár másodperccel az első félidő vége előtt. 23-11.

29. perc: Görbicz Anita mezőnyből is betalált. 22-10.

28. perc: Görbicz labdájának "szeme" volt: Lekic a gólszerző. 21-10.

27. perc: Újabb hetes, újabb Görbicz-gól. 20-10.

26. perc:
Görbicz második büntetője bement. 19-10.

25. perc: Wolf Alexandra belövi második gólját. 18-10.

24. perc: Az Érd szépít, mire Böhn mester időt kért. 18-9.

22. perc: A cunder most nem jött be, Lekic trükkjét fogta az érdi kapus. Egyre inkább szilveszteri hangulat a Magvassy-csarnokban.

21. perc: Emberhátrányba került az Érd, s közben 10 gólos lett a győri előny Löke újabb góljával: 18-8.

20. perc: Andrea Lekic révén növeli előnyét az Audi-ETO. 16-8.

20. perc: Török Petra "kozmetikázza" az eredményt. 15-8.

19. perc: Kovacsics Anikó 4. gólját szép egyéni támadás után szerezte, mire gyorsan válaszolt az Érd. 15-7.

18. perc: Amorim kétperces büntetést kap jogosan.

17. perc: Újabb győri gól. 14-6.

16. perc: Heidi Löke hatodik gólját is ünnepelheti, bombaformában a norvég világbajnok. 13-6.

15. perc: Hornyák Ági is feliratkozik a gólszerzők listájára. Wolf Alexandra szépít. 12-6.

13. perc: Az Érd kihagyta a büntetőt, majd Görbicz is hibázott hetesből.

12. perc: Löke ötödik gólját szerezte, a nyerő passz Görbicztől érkezett. 11-5.

12. perc: Vincze Melinda góljával "kozmetikázza" az eredményt az Érd, de Amorim ismét nagy gólt vágott. 10-5.

11. perc: Szabó Edina, az érdiek edzője időt kér.

11. perc: Löke és Orbán két góljára az érdiek csak eggyel tudtak válaszolni, így már öt gól a különbség. 9-4.

8. perc: Gyors érdi gól, majd Amorim hálószaggató bombájának tapsol a Magvassy. 6-3.

7. perc: Kovacsics ismét beveszi az érdi kaput. Lökéhez hasonlóan ő sem áll meg a "mesterhármasig"? 5-2.

6. perc: Bognár Barbara szépít, így két gólra feljön az Érd. 4-2.

5. perc: Kovacsics Anikó is betalál, tovább növelte előnyét az ETO. 4-1.

4. perc:
Löke ismét eredményes, viccesen Löke-Érd: 3-1.

3. perc: Löke második góljával ismét vezetünk. 2-1.

2. perc: Egyenlített az Érd. 1-1.

1. perc:
Heidi Löke góljával gyorsan megszerzi az ETO a vezetést. 1-0.

1. perc: A labda útjára indult, az érdiek kezdték a találkozót.

17 óra 59 perc

Katrine Lunde Haraldsent és Heidi Lökét, a norvég válogatott két világbajnokát ünnepi tortával köszöntötték a Magvássy-csarnokban.

A találkozó érdekessége, hogy két újdonsült világbajnok, a norvég Katrine Lunde Haraldsen és Heidi Löke is pályára lép a zöld-fehéreknél. A másik két vb-t megjárt játékos, a montenegrói Jovaka Radicevic és a brazil Eduarda Amorim szintén ott lesz a csapatban, akárcsak a Vác-meccset gyomorpanaszai miatt kihagyó Pálinger Katalin. A találkozó esélyese egyértelműen a listavezető és még hibátlan zöld-fehér gárda.

Katrine Lunde Haraldsen

A klub egyébként a közelmúltban tartott karácsonyi ünnepségén köszöntötte a korosztály legjobbjait. A díjazottak: Takács Noémi (2003-as korosztály), Világos Diána (2002), Mészáros Réka (2001), Kellermann Dóra (2000), Fábián Eszter (1999), Baracskai Patrícia (1998), Lakó Barbara (1997), Tóth Gabriella (serdülő), Szemerey Zsófi és Kurucz Ivett (ifjúsági) és Pásztor Bettina (junior).

Időközben véglegessé vált a BL-középdöntő programja is. A győriek 2012. február 4-én 19 órakor a spanyol Itxako otthonában lépnek pályára, majd 12-én 15.15 órakor a dán FC Midtjyllandot, 19-én 17.15 órakor a norvég Larvikot fogadják.

Február 24-én 18.30-kor az FC Midtjylland otthonában lépnek pályára Görbiczék, majd március 4-én 17.15-kor az Itxako látogat a Magvassy-csarnokba. Az utolsó fordulóban március 10-én 16.45-kor kezdődik a Larvik–Audi-ETO találkozó.

• 6. zoltania2 2012. január 02. 17:36
    „zoltania2 2012-01-02 17:34:37
    Más! "Új sportcsarnokot épít Debrecen" Köszönjük Borkai Úr de úgy látszik Ön nem egy pályán focizik a Kósa Úr-ral pedig egy gittegyletbe tartoznak.”
  • 5. mikipapa 2011. december 30. 12:06
    „A győri csapat a szokott jó játékát játszotta Gratulálok nekik Talán már beilleszkednek a külföldiek is !!! Boldog új évet a csapat minden tagjának !”
  • 4. 621 2011. december 30. 07:15
    „Az még csak hagyján, hogy győztek és gáláztak, - ráadásul egy nem is annyira rossz csapat ellen, de sztem már meglátszottak KEB kezevonásai. Néha még elnagyolt vonásokkal, de a körülöttünk ülőkkel egyetértettünk abban, hogy ez így van... Gratulálok, és a Csapatnak, és szurkolóinak BUÉK, olyan módon és örömmel, ahogyan már régen szeretnénk!!!!!”
  • 3. klotzild 2011. december 29. 15:48