Röplabda - Eredmények az NB II-es bajnokságokból.

Dorog–Széchenyi ESE 2:3 (–21, 24, –19, 20, –13)
Dorog, NB II-es férfimérkőzés.
Széchenyi ESE: Angyaláti, GÖBL, LUKÁCS, Szabó, Szamosi B., Szele. Csere: Czinner (liberó), Bihari, Pócza. Edző: Oroszi László.
A hazaiak mindent megtettek a győzelemért, de a vendég egyetemi csapat jól állta a támadásaikat és a döntő játszmában az utolsó poént a győriek szerezték meg.

Ajka–Győri DRC 3:2 (25, –21, –21, 20, 13)
Ajka, NB II-es női mérkőzés.
Győri DRC: Bognár, Kapui, Majos, PAPP, Pálfalvy, Szabó. Csere: Gyurics, Sepsi, Valacsai, Vargán. Edző: Farnady Ernő.
Hiába vezettek a győri diákok 2:1-re, a mozgékony hazaiaknak sikerült egyenlíteniük. A döntő játszmában – nagy szerencsével – végül az ajkaiak győztek.

A Győri Röplabda Szövetség szerdán 10 órától immár 29. alkalommal rendezi meg a miniröplabda Pez-kupát a 10–12 éves lányok és fiúk részére. A mérkőzéseknek a győri Jedlik-középiskola és a Radnóti-iskola tornacsarnoka ad otthont.

A SZESE nyerte a női megyei rangadót

Kézilabda - Eredmények az alsóbb osztályú kézilabda bajnokságokból. Tovább olvasom