SZESE: fontos két pont

Dabason nyert a Széchenyi ESE .
Dabas–Széchenyi ESE 23–31 (10–11).
Dabas, NB I/B-s férfimérkőzés, 300 néző. V.: Horváth L., Kosztend.
SZESE: Hoffmann – Hollós 9/3, Kovácsovics 1, Schneider 1, Rivnyák 1, Szabó A. 7, Terenyi 3. Cs.: Somogyi (kapus), Kalmár 2, Gubó 1, Rosta, Kányai, Németh G. 1, Bella 2, Kőhalmi 3. Edző: Deáki István.
Az első tíz percben a győriek nem találták a ritmust. Szívósságuknak köszönhetően azonban a szünetre már ők mehettek előnnyel. A második félidő elején egy kettős emberhátrányt sikerült kivédekezniük a győrieknek, majd a hazaiaktól állt ki két ember, s innen elhúzott a SZESE, az 54. percben már 30–20-ra is vezetett.

Deáki István: – Szép idegenbeli győzelem, próbálunk haladni ezen az úton tovább.

Férfi BL: Constanta (román)–MKB-Veszprém 27–37 (szerdán játszották), Pick-Szeged–Schaffhausen (svájci) 30–29.

A Videoton kikapott otthon a Ferencvárostól

A Videoton hazai pályán kikapott a Ferencvárostól a labdarúgó OTP Bank Liga tízedik fordulójának… Tovább olvasom