2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 9°C | 18°C Még több cikk.

Szentes Lázár az Újpest edzője

Labdarúgás - A Kisalföld információi szerint Szentes Lázár, az Integrál-DAC eddigi edzője lesz az Újpest új vezetőedzője.
Az élvonalban bajnoki címre törő Újpest vereséggel felérő döntetlent ért el hazai pályán a REAC ellen úgy, hogy Foxi a 93. percben egyenlített. Az Újpest egyébként is „bukdácsolva" nyerte tavaszi mérkőzéseinek egy részét, miközben súlyos vereségeket is szenvedett. Az újpesti szurkolótábor egy ideje már Urbányi István vezetőedző leváltását követelte.

Szentes Lázár

Úgy tudjuk, a lila-fehér klub vezetése a REAC elleni, csalódást jelentő döntetlen után döntött az eddigi szakvezető, Urbányi István menesztéséről. A dolog érdekessége, hogy Urbányival Újpesten nemrégiben hosszabbítottak szerződést 2010-ig.

Az utódja nem más, mint Szentes Lázár, a kupában remeklő Integrál-DAC mestere, aki az élvonalban az ETO, a Haladás és a Debrecen vezetőedzője volt. Szentest jelenlegi klubja elengedi, így ismét az NB I-ben dolgozhat. Segítője az egykori gólerős, legendás csatár fia, ifj. Bene Ferenc, aki az NB II Nyugati csoportjában újoncként helytálló Kozármisleny szakvezetője volt. A két edző – Szentes és ifj. Bene –, így ellenfelekből munkatársak lesznek.

• 1. giorgiogrande 2008. április 22. 08:24
    „Hajrá Lilák!!”

Fél lábbal a BL-fináléban az Audi-ETO

Kézilabda - Zvenyigorod - Audi-ETO 23-25 Nehéz mérkőzés várt az Audi-ETO-ra a hét orosz… Tovább olvasom