2017. 06. 29. csütörtök - Péter, Pál 21°C | 31°C Még több cikk.

Szánalmas magyar Eb-vergődés

Vereséggel kezdte a középdöntőt a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott, amely a németektől 34–27- re kapott ki.
Vereséggel kezdte a középdöntőt a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott, amely a németektől 34–27- re kapott ki. Németh András együttese jókorát aludt a találkozó elején, ekkor három találattal nyitottak a németek. A folytatás sem volt szívderítő, hiszen ellenfelünk fokozatosan elhúzott, és szünetre ledolgozhatatlan, tízgólos előnyre tett szert (19–9).

A szánalmas produkció a második félidőben annyit változott, hogy legalább ezt a harminc percet megnyerte Magyarország. Ám kapusteljesítmény alig volt, átlövésből kevés gólt szereztek Görbiczék – az irányító is jócskán saját szintje alatt teljesített –, rengeteg technikai hibát vétettek a mieink, és amikor akár hat gólra is felzárkózhattunk volna, egy eladott labda, egy hatalmas baki megint német gólt eredményezett. A vége: Magyarország–Németország 27–34 (9–19).

A magyarok ma 15 órától (az m1 élőben közvetíti a meccset) a lengyelek ellen javíthatnak.

Sorsoltak a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A negyeddöntőben a Veszprém a német Kiel ellen játszik. A további párok: Ciudad Real–Portland San Antonio, Flensburg–Barcelona, Valladolid–Gummersbach.

Gyurta: két év után a nagy ''come back'' Helsinkiben

A helsinki rövidpályás úszó EB legnagyobb kérdése – persze számunkra – az volt, Gyurta… Tovább olvasom