2018. 02. 20. kedd - Aladár, Álmos -1°C | 1°C Még több cikk.

Szabics gólja is kevés volt

A Leverkusen mellett a Stuttgart csapata is elbúcsúzott a Német kupa harmadik fordulójától, de míg a gyógyszergyáriak egy amatőrgárdától, addig a svábok a Mönchengladbach ellen maradtak alul 4-2 arányban.
A Bundesliga listavezetőjének kiesése azért is meglepő, mert ebben a bajnokságban eddig 14 veretlenül megvívott találkozón vannak túl, sőt, gólt is csak hármat kaptak, most pedig egyszerre négyet is! Az utolsó idei vereségüket egyébként a Bajnokok Ligájában a Rangerstől szenvedték el, a piros-fehérek második gólját Szabics Imre szerezte.

A mérkőzés nyerőembere Vaclav Sverkos volt, aki mindössze húsz esztendős kora ellenére mesterhármast szerzett a gladbachiaknál, akik a bajnoki tabellán a kiesés ellen küzdenek és hátulról a negyedikek.

ETO FC: Bajevszki és Jovanovic búcsúzik

Még csak pár napja ért véget a labdarúgó Arany Ászok Liga őszi szezonja, de ahogy az várható volt,… Tovább olvasom