2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

SVSE: Újabb hazai győzelem

A lejátszott kilenc mérkőzésükből hatot megnyertek és háromszor döntetlent játszottak, azaz 2013-ban még veretlen a Vasút.

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt - SZTK-ERIMA 2 - 1 (0-0)

Sopron, 1200 néző, vezette: Berger József (Huszár Balázs, Márton Zsolt)

SOPRON VSE-GYSEV-Goldschmidt:
Sásdi – Fazakas, Baranyai N., Bognár Zs. (Vadas, a 75. percben), Mészáros M. (Balázs R., a szünetben) – Fazekas N. – Deme (Varga G., a 70. percben), Horváth A., Pintér A. – Szabó L., Bali
Vezetőedző: Bücs Zsolt

SZTK-ERIMA:
Horváth L. – Milos, Ducic, Kvekveskiri – Barna (Doucoure, a 88. percben) – Besztercei, Khous (Urbán G., a 77. percben), Kollega, Zsivoczky (Puskás G., a 14. percben) – Fekete Á. 5, Karion
Vezetőedző: Zoran Kuntics

Gólszerző: Deme (11-esből, 1–0) az 54. percben, Karion(11-esből 1–1) a 71. percben, Baranyai N. (2–1) a 86. percben

Bücs Zsolt vezetőedző: Az idény legnehezebb és legfontosabb meccse előtt állunk, amelyet egy nagyon jó csapat ellen vívunk meg. Egyedüliként ebben az osztályban 3-2-3-2-es játékrendszerben játszanak, amire fel kellett készülnünk. A heti felkészülésünk az eltervezettek szerint haladt.

Sajnos Gaál sérült, így az ő játékára nem számíthatunk. Várhatóan szerdán már rendelkezésünkre áll. Varga Gábor zöld utat kapott Dr. Németh Csaba csapatorvostól, de nagy rizikót vállalnánk vele, ha kezdőként szerepeltetnénk. Egy rossz mozdulat vagy egy rossz belépő után egész szezonra elveszíthetjük.

Biztosan nagy melegbe fogunk játszani, amelyben nagy szükségünk lesz az akaraterőre, a küzdőszellemre és közönségünk biztatására.

A várható kezdő: Sásdi, Fazakas, Baranyai, Bognár, Pintér, Laczkovich, Horváth A., Deme, Szabó L., Bali, Balla