2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 17°C Még több cikk.

SVSE: Öt gól és három kiállítás

Kár, hogy a játékvezetők színházban érezték magukat. Így nagyon nehéz lesz felkészülni a Felcsút ellen - mondta Bücs Zsolt az SVSE vezetőedzője.

BKV Előre SC - Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt 5 - 0
Budapest, Sport utca , 200 néző

Játékvezető: Nagy Róbert (Dr Varga Zsolt, Galán Roland)

BKV Előre SC összeállítása:
Horváth G. – Enyingi, Nyárasdi, Berde, Sebők I. – Fürjes, Dóczi, Máj (Halápi, a 70. percben) – Eszlátyi (Kiss K., a 82. percben) – Berki P. (Gáspár B., a 80. percben), Michel
Vezetőedző: Menczeles Iván

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:
Boros – Bognár Zs., Baranyai N., Seper (Fazekas N., a 67. percben), Fazakas – Deme, Pintér A., Varga G. – Balázs R. (Pados, a 62. percben), Gaál B., Szabó L. (Pető, a 80. percben)
Vezetőedző: Bücs Zsolt

Gólszerzők: Michel (1., 33., 66.), Berde (44.), Eszlátyi (58.)
Kiállítva: Gaál B. (a játékvezető megsértéséért) a 21., Pintér A. (megrúgta Berki Pétert) a 36., Varga G. (Fürjes Ádám letalpalásáért) a 60. percben

Vezetőedzők értékelése:

Menczeles Iván: - Egyenlő létszámmal is vezettünk. Sok szerencsétlen lépés után végre kijött a lépés.

Bücs Zsolt: - Az első két kapott gól gyermeteg hiba után született, igaz közben elvettek egy szabályos gólunkat. Kár, hogy a játékvezetők színházban érezték magukat. Így nagyon nehéz lesz felkészülni a Felcsút ellen.

Az online tudósítás itt érhető el >>

Előzmény:

Bücs Zsolt a soproniak szakvezetője a hétvégi ellenfélről elmondta: a BKV jobb csapat, mint a helyezése mutatja. Sokszor kaptak ki szoros meccsen, úgy, hogy nem volt szerencséjük.

Tatabányán pontot szereztek, ez figyelmeztető jel kell, hogy legyen mindenki számára.

Hozzátette: Igyekszünk felkészülni belőlük maximálisan. Szerdán Magyar Kupa mérkőzésen 120 percet követően maradt alul az SVSE a Békéscsaba ellenében. Remélem a kupamérkőzés fáradalmait kiheverik játékosaim vasárnapig – jegyezte meg a szakvezető.

Hangsúlyozta: amennyiben a kitűzött célokat szeretnék elérni, akkor eredményt kell produkálni hétvégén.

Várható kezdő: Sásdi, Bognár, Baranyai, Seper, Szabó P., Horváth A., Pintér, Deme, Gaál, Gyánó, Szabó L.

• 6. Damian72 2012. november 12. 14:20
    „Sajnálom a fővárosi betlit...Mindenre gondoltam, de ez az 5-0-ás vereség megmagyarázhatatlan!
    A Puskás Akadémia ellen mi lesz a végeredmény 10-0? A BKV Előre ennyire "gyenge" alakulat? A soproni játékosok fegyelmezetlenek, nem teszik a dolgukat, eredményeik sincsenek...És ezért kapják a fizetést?
    Szerintem az edzőváltás sem fog itt segíteni....Nagyon nehéz bajnoki év elé nézünk, ha nem történik gyökeres változás Sopronban! Bár ez a gárda tényleg az NB III-ba való, vagy a megyei 1-be.”
  • 5. oszkelemen 2012. november 12. 11:42
    „A mérkőzést nem látván , nem értékelném a csapat teljesítményét. Csupán egy dolgot tartok fontosnak , megsértette a játékvezetőt , szabálytalankodott , letalpalta ellenfelét .(a 3 piroslap története ) . Tisztelt Bücs Úr mondja meg kérem , Ki csinálja itt a SZínházat !!!

Üdv . : REDFOX”
  • 4. egon1 2012. november 12. 11:23
    „Bücs Zsolti !
    A helyedben mindenki a bírokra kenné ezt a gyalázatos vereséget !
    A (színházban) a bíróknak is szerepet osztanak,de ebben a (színházi akármiben),ti a ripacs szerepét játszottátok,ÉLETHŰEN !
    Te-és a csapat szégyent hoztok a városunkra !,inkább ezzel foglalkozzatok mint a megszokott "zakó" utáni magyarázkodással,mert a ti részetekről minden magyarázkodás hiteltelen !”
  • 3. mindigatutit 2012. november 12. 11:00
    „hát ha igaz amit írnak,akkor a QVA anyját a bírónak is!!”
  • 2. Csetneky 2012. november 11. 16:29
    „Sikerült eredményt elérni, mivel a 0-5 is eredmény. Nem is akármilyen.”
  • 1. egon1 2012. november 11. 12:26
    „Legyünk őszinték.-ennek a csapatnak az eddigi teljesítménye alapján semmi keresnivalója nem lenne az egy csoportos NB II-ben, gyakorlatilag senkinek sem kellek nevü játékosokat igazoltak,akik nem cáfolták meg,a bennük kétkedő szurkolókat !”

Kézilabda - SZESE: kiszenvedett hazai döntetlen