2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

SVSE: Döntetlen Veszprémben

Bücs Zsolt vezetőedző: Végre csapatként teljesítettünk, az első félidőben gyengébb, a második félidőben jobb teljesítményt nyújtottunk.

Veszprém FC - Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt  2 - 2 (1-0)

Játékvezető: Pintér Csaba (Király Krisztián, Kiss I. Balázs)

Veszprém FC összeállítása:
Tarczy - Nagy, Molnár, Császár, Predrag - Vitomir, Hevesi, Nyitrai - Vágó, Homma, Molnár
Vezetőedző: Vágó Attila

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:
Sásdi – Bognár, Baranyai, Seper, Varga K. – Horváth, Varga G., Deme, - Gaál, Pető, Szabó
Vezetőedző: Bücs Zsolt

Vezetőedzők értékelése:

Vágó Attila: - Rengeteg pontrúgásunk volt, de nem éltünk velük. 88. percben vezettünk, de nem tudtuk megtartani, így nem érdemeltünk győzelmet. Igazságos eredmény a döntetlen.

Bücs Zsolt: - Végre csapatként teljesítettünk, az első félidőben gyengébb, a második félidőben jobb teljesítményt nyújtottunk. A játék képe alapján reális eredmény született.

Az online zudósítás itt érhető el >>

Előzmény:

Az NB II 11. fordulójában szombaton, 14: 30 órakor rendezik a Veszprém FC- Soproni VSE mérkőzést. A hazaiak 1 hellyel és 1 ponttal előzik meg Gyánóékat.

A héten is becsülettel készültünk, remélem, ez pontokba is megmutatkozik – mondta a mérkőzés előtt Bűcs Zsolt a soproniak szakvezetője.

Az ellenfélre kitérve hangsúlyozta, hogy ismét kulcsfontosságú lesz a pontrúgások semlegesítése. Hisz hétvégi ellenfelünknél játszik a mezőny egyik legmagasabb játékosa Lennert személyében.

A héten változások történtek az első csapat keretében, melyekre Bűcs Zsolt külön kitért: három fiatal – Török Gergő, Keresztes Szilárd, Pados Patrik – került fel az SC Sopron utánpótlás klubtól. „ Szerettem volna frissíteni a keretet, ezért kerültek fel ezek a tehetséges fiatalok a felnőttekhez. Az edzésmunkájukkal elégedett vagyok. A lehetőséget is természetesen meg fogják kapni, rajtuk múlik, hogy élnek-e vele" – emelte ki a szakvezető.

Fazakas és Pintér eltiltás miatt biztosan nem játszhat.

Várható kezdő:
Sásdi, Csikós, Bognár, Baranyai, Szabó P., Fazekas, Deme, Varga G., Balázs, Gyánó, Horváth P.

• 1. pumukli59 2012. október 28. 15:28
    „Gratulálok! Remélem kellő önbizalommal tudunk javulni a hátra lévő meccseken.
    Hajrá Sopron!!!”

Senki nem kapja meg Armstrong Tour-győzelmeit

Az UCI megfosztotta Armstrongot az 1998 augusztusa után elért összes eredményétől. Tovább olvasom