SVSE: Döntetlen Dunaújvárosban

Dunaújváros Pálhalma - SVSE-GYSEV-Goldschmidt 2 - 2 (2 - 0)

2012. május 05., Dunaújváros, 300 néző

Játékvezető: Lovas László, segítői Kormányos Gábor és Ábrahám Attila.

Az ötödik percben szerzett öngól juttatta vezetéshez a Dunaújvárost, amely a 13. percben megduplázta előnyét. Simon Attila révén a 60. percben sikerült szépíteni. Két perccel később Vólent Roland fegyelmezetlensége miatt emberhátrányba került az SVSE. Azonban így is sikerült kiegyenlíteni, és az egy pontot megszerezni - írja az svse.hu.

Ivankovic Vedran, aki korábban az FC Zagreb csapatában szerepelt, az SVSE színeiben első alkalommal lépett pályára. 29 éves, és középhátvéd.

Dunaújváros Pálhalma:
Abu – Nagy A., Beleuc, Salamon, Szolomájer – Márki (Urbán P., a 39. percben), Micskó (Disztl D., a 73. percben), Perovics – Vörös P. (Berényi, a 77. percben) – Godslove, Kocsis G.
Vezetőedző: Jakab Elek

SVSE-GYSEV-Goldschmidt:
Bozsó – K. Perics, Ivankovics, Tóth D., Nagy Z. – Fazekas N., Simon András (Bieder, a 46. percben), Simon Attila (Tornyai, a 91. percben), Bausz – Szabó L., Vólent.
Vezetőedző: Soós Imre

Gólszerző: Nagy Z. (öngól, 1–0) az 5., Kocsis G. (2–0) a 13., Simon Attila (2–1) a 61., Szabó László (2–2) a 73. percben
Kiállítva: Vólent (szándékosan megrúgta ellenfelét) a 62. percben

Jakab Elek: - Kettő nulla után érthetetlenül visszavettünk a tempónkból, és ez megbosszulta magát. A Sopron lábra kapott, és megérdemelten egyenlített.

Soós Imre: - Teletojt gatyával kezdtük a mérkőzést, ezért sajnos a 4. percben meg is kaptuk a szokásos gólunkat. Majd a 14. percben a másodikat, annak ellenére, hogy az életünkért játszottunk ezen a mérkőzésen. A félidőben egy kicsit emelthangú beszélgetés volt az öltözőben. Rendet kellett tenni a játékosok fejében. Ennek eredményeként a második félidőben egy más csapat jött ki a apályára. A második félidő első negyedórájában sikerült gólt szereznünk és ez hitet adott a csapatnak. A középkezdés után Vólent fegyelmezetlensége veszélybe sodorta pontszerzésünket, de végre csapatként hősiesen küzdve egy jól eltalált átlövéssel értékes pontot szereztünk. Új játékosunk - Ivankovic Vedran - egy kicsit megilletődve játszott, de összességében elégedett vagyok a teljesítményévél - olvasható az svse.hu-n.

Futsal - a rájátszás első körében

Hétfő este 18 óra 20 perckor a Fáy utcában lép parkettre a Rába ETO, hogy végleg letudja a rájátszás… Tovább olvasom