2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

SVSE-Csorna: két gól, négy piros lap

Labdarúgás - Döntetlennel ért véget az SVSE-Csorna rangadó az NBIII-ban. A mérkőzésen négy játékost állított ki a bíró. A Lipót, és az is MTE 1904 nyert.
SVSE-GYSEV–Csorna 1–1 (1–0)
Sopron, 200 néző. V.: Szvorda.

SVSE: Kiss Sz. – Jablonkai, Szmiljanic, Bagó, Dallos, Böcskör Gy. (Geeb), Lazic, Németh N. (Wéninger), Németh D., Szántó D. (Deák), Varga Z. Edző: Végh Tibor.

Csorna: Lőre – Jakab G., Tóth D., Nagy Sz., Buti, Baán (Kiss M.), Fenyő, Horváth A. (Régi), Molnár G., Vastag, Fekete A. (Bóna).
Edző: Varga Péter.

Gsz.: Szmiljanic, ill. Vastag.

A 39. percben Németh D. beívelését a jó ütemben érkező Szmiljanic a kapu közepébe fejelte. 1–0. A 49. percben Vastag senkitől sem zavartatva előrevetődve 5 méterről a jobb sarokba fejelt. 1–1. A 60. percben Szmiljanicot könyöklésért a játékvezető kiállította, majd a 64. percben Németh D. és Bagó is erre a sorsra jutott. A 75. percben Tóth D. szinte letaglózta a kitörő Vargát, ezért ő is piros lapot kapott.

Jók: Kiss Sz., Varga Z., Lazic, Jablonkai, ill. Nagy Sz., Baán, Jakab G., Vastag.

Végh Tibor: – Ha én most őszintén elmondanám, ami ma ezen a mérkőzésen történt, akkor soha többé nem ülhetnék egy futballcsapat kispadjára sem.

Varga Péter: – Igazi rangadó volt. Ma úgy gondolom, két jó csapat játszott. A csapatunk fegyelmezett játékot mutatott.

Sárvár–Lipót-Pékség 0–2 (0–1)
Sárvár, 200 néző. V.: Molnár.

Sárvár: Szakos – Balassa, Horváth L., Varga J., Szigeti (Keveházi), Szabó I., Máthé, Vajda, Vadász (Gosztolya), Borsi (Varga G.), Szalay.
Edző: Németh József.

Lipót: Deli – Ásványi (Török), Fajkusz, Töltősi, Geri, Dömötör, Dombi (Visy), Burkus, Lappints, Gál (Wágenhoffer), Krén.
Edző: Gunyhó Ferenc.

Gsz.: Burkus, Dömötör.

A 12. percben Burkus szabadrúgása a jobb alsó sarokban kötött ki. 0–1. Az 57. percben Keveházit második sárga lapja miatt kiállította a játékvezető. A 74. percben Burkus középre ívelt labdáját a jókor érkező Dömötör öt méterről a kapuba fejelte. 0–2.

A sok helyzetet teremtő lipóti csapat nagyobb különbséggel is nyerhetett volna.

Jók: Horváth L., Máthé, ill. Burkus, Fajkusz, Töltősi.

Németh József: – A rutinosabb csapat megérdemelten nyert.

Gunyhó Ferenc: Egyenletesen, jó teljesítményekkel hoztuk a nagyon várt eredményt.

Bük–MTE 1904 1–2 (1–0)
Bük, 100 néző. V.: Balogh J.

Bük: Pikács – Németh V., Stef, Máté, Mester, Guttmann (Feigl), Kander, Balikó, Szabó V. (Rus), Molnár T., Vörös A.
Edző: Takács Gábor.

MTE: Antal – Németh B. (Schnatovich), Gardó (Tóth N.), Hannich, Horváth M. (Tóth Z.), Török, Kovács Á., Kovács M., Frick, Lakatos, Horváth Á.
Edző: Hannich Péter.

Gsz.: Máté, ill. Tóth N. (2).

A 4. percben Máté fejelt a jobb sarokba. 1–0. Az 58. percben Balikó a jobb kapufa mellé rúgott egy büntetőt. A 87. percben Tóth. N. 11 méterről kapásból elemi erővel a hosszú sarokba lőtt. 1–1. A 92. percben, egy szögletet követően Tóth N. 10 méterről kapásból vágta ismét a kapuba a labdát. 1–2.

A második félidő alapján az MTE megérdemelte a győzelmet.

Jók: mindenki, ill. Tóth N., Antal, Lakatos.

Takács Gábor: – Nem érdemeltünk vereséget.
Hannich Péter:Dupla győzelem duplán ér sokat.

• 11. Koke 2009. október 20. 11:18
    „Kedves fcsopron60!
    Nem csornai és nem is győri vagyok, Sopronban élek, ezt a csapatot szeretem! De az a magatartás, amit az SVSE-nél tanúsítanak most már hosszú hónapok, évek óta az megengedhetetlen! S ennek issza meg a levét a csapat is, azzal, hogy folyamatosan minden meccsen kiállítanak valakit, valakiket! Azt, hogy felrepedt a Kiss Szabi szemöldöke én is láttam és utána meg is érdeklődtem, hogy mitől volt...összefejeltek! Az, hogy valaki megsérül, még nem jelenti azt, hogy szándékos, alattomos módon lekönyöklik! Erre millió példát lehet hozni, mind a hazai, mind a nemzetközi labdarúgópalettáról...de gondolom ezt te is tudod!Azt, hogy miért kirúgást ítélt, feldobás helyett a játékvezető senki sem érti, de ez nem is volt kérdés! A Mico és a kis Németh kiállítása elég egyértelmű volt, ezt még a SVSE- fanok is elismerték, ugyanúgy , ahogy azt is, hogy a csornai srác szabálytalansága nem volt piros lapos!
    Valamit meg kell érteni! Jelenleg ez a csapat, az SVSE képviseli a soproni férfi labdarúgást...kicsit rendbe kellene Őket szedni fejben, mert még egyszer mondom...és ez szintén nem csak az én véleményem: SZÉGYEN, ahogy viselkednek a pályán!
    Ettől függetlenül, Hajrá SVSE, hajrá Vasút!”
  • 10. alkutya111 2009. október 20. 08:47
    „Jazmine33-nak üzenem, aki nem volt kint a mérkőzésen, az ne nyilatkozzon, pláne oktondi dolgokat!”
  • 9. jazmine33 2009. október 19. 22:26
    „azért mert a játékvezetö hölgy nem nyúl bele a mérközésbe az nem aszt jelenti és nincs elöirva hogy a mérközésnek el kell dúrvulnia!!!szerintem!!!”
  • 8. pulci 2009. október 19. 21:50
    „Mi múltkori meccsünkön is fejbe rúgták a kapusunkat, vérzett az orra és a gyerek csak sárgát kapott. Sajnos az az igazság hogy Vasútból tényleg feltűnően sok játékost állítanak ki mert mindig elszakad a cérna. Az hogy 5 perc alatt 3 játékost kiállítanak az nem lehet véletlen az elég amatőr magatartásra utal amit már többször is bizonyították. Ilyen hozzállással nem lehetnek bajnokok...”
  • 7. fcsopron60 2009. október 19. 15:04
    „Koke !!!

Te biztos,hogy Csornai vagy győri vagy Ilyent még Soproni szájból soha nem hallottam,hogy igazságos volt a kiállitás de a Csornai é az nem!!

És mikor az utolsó percekben az SVSE kapust szemközt verték vagy nemtudom i volt mert messze álltam az esettől,de annyit láttam felrepedt a szemöldöke!!

De csak ugy magatól ugye nem reped fel? ezt ugye te sem gondolod komolyan?

És miután vissza ment az SVSE kapusa kirugás lett!!

Peddig a játék vezető szakitotta félbe a meccset és feldobás lett volna ez is hiba!! Nem?

Értessz te eggyáltalán a focihoz? Mert meg kérdőjelezem! (?)”
  • 6. vonLichthofen 2009. október 19. 14:05
    „Hajrá Lipót!

A Gunyhó Feri Bá a legjobb edző a Bakony csoportban... és még jó ha csak abban.
    Én is tőle tanultam driblizni még annak idején a Bercsényiben meg az Ujvárosi Puntigámon.”
  • 5. Tibi1 2009. október 19. 13:52
    „Én sem értem, most akkor kikapott a Motim, vagy nyert? Ekkora bakit...”
  • 4. Koke 2009. október 19. 12:57
    „Az SVSE meccsről, egy közmondás jut eszembe! "Amilyen a mosdó, olyan a törölköző!" Azaz: Amíg a Vasút kispadján olyan emberek ülnek, akik folyamatosan gerjesztik a feszültséget, addig ez a játékosokra is átragad! Tavaly is alig volt olyan meccs, amikor nem állítottak volna ki valakit! Szakmai instrukciókat kellene adni a kispadról, nem pedig állandóan a bíróval és az ellenfelekkel foglalkozni! Kint voltam a meccsen és SVSE szurkolóként azt tudom mondani, hogy a négy piros lapból egyedül a csornai nem volt jogos! Azt a szituációt kosárlabdában támadófaultnak hívják...de max egy sárgát ért volna! A bíró egyetlen hibája az volt, hogy nem hosszabított egy percet sem, pedig legalább 10-15 percet kellett volna!
    Továbbra is hajrá Vasút, de a viselkedésen változtatni kellene, mert a jelenlegi sajnos SZÉGYEN!!!!!!!!!!”
  • 3. alkutya111 2009. október 19. 12:32
    „A lényeg a következő:
    ..."A két megyei gárda élcsapatként is izgalmas presztízsmérkőzést vívott, a meccs rutinosabb bírót érdemelt volna."...
    Remélhetően a szövetség illetékesei a jövőben, jobban oda fognak figyelni a részletekre is !
    Aki látta a mérkőzést elmondhatja hovatartozás nélkül, hogy Szvorda Melinda játékvezetőnek erős volt. Nem tudta megfogni időben az indulatokat. "Belenyúlt a mérkőzésbe" - így szokták mondani szakzsargonban.
    A hazai edzőnek pedig annyit, vagy kimondja ill. ha nem akkor ne célozgasson! Ennek semmi értelme! Ettől semmi sem lesz jobb!
    Hajrá Vasút! Még nincs veszve semmi!”
  • 2. Köcsög 2009. október 19. 11:09
    „<moderálva> Ha a Motim Tóth 2 góljával megnyeri a meccset,akkor miért azt írjátok hogy a Lipót nyert,az Mte kikapott? Már megint írsz mint a vakok,csak azt nem tudod miről....”
  • 1. Csetneky 2009. október 19. 10:42
    „Ha Végh Tibor nem mondhatja el, mi is történt valójában, az újság talán megírhatná. Gondolom, az újságírók úgysem akarnak leülni egy NBIII-as csapat kispadjára, őket nem fenyegeti veszély.”

Futsal: Fradi-ETO rangadó

Futsal - Az FTC-Goldball otthonában – az újbudai Sport Max arénában – lép pályára hétfő… Tovább olvasom