2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 18°C Még több cikk.

Svédország-Magyarország: elmaradt a várt bravúr

Labdarúgás - Első félidei jó játéka ellenére 2-1-es vereséget szenvedett a magyar válogatott Svédországban a világbajnoki selejtezők második fordulójában.
A mieink remek első félidőt produkáltak, ebben a játékrészben jobban is játszottak a házigazdánál, ám a svédek a második félidő elején tíz perc alatt elhúztak két góllal, nekünk pedig már csak a szépítésre futotta. A magyar válogatott két mérkőzés után egy pontot gyűjtött az 1. selejtezőcsoportban.

Csoportunkban a dán válogatott drámai végjáték után három ponttal távozott Portugáliából, miután 3-2-re nyert a favorit ellen. Albánia magabiztosan 3-0-ra győzte le Máltát, így jelenleg vezeti a tabellát.

A többi vb-selejtező eredményei:

1. csoport:
Svédország – Magyarország 2-1 (Kallström 55., Holmen 65., illetve Rudolf 90.)
Portugália – Dánia 2-3 (Nani 42., Deco 85., 11-es, illetve Bendtner 82., Christ. Poulsen 89., Jensen 90.)
Albánia – Málta 3-0 (Bogdani 45., Duro 84., Dallku 89.)

2. csoport:
Lettország – Görögország 0-2 (Gekas 10., 49.)
Svájc – Luxemburg 1-2 (Nkufo 43., illetve Strasser 28., Leweck 86.)
Moldova - Izrael 1-2 (Pisusciac 1., illetve Golan 40., Saban 45.)

3. csoport:
Szlovénia – Szlovákia 2-1 (Novakovic 22., 81., illetve Jakubko 82.)
San Marino – Lengyelország 0-2 (Smolarek 36., Lewandowski 68.)
Észak-Írország – Csehország 0-0

4. csoport:
Azerbajdzsán-Liechtenstein 0-0
Finnország – Németország 3-3 (Johansson 33., Väyrynen 43., Sjölund 53., illetve Klose 38., 45., 83.)
Oroszország – Wales 2-1 (Pavljucsenko 22., Pogrebnyak 81., illetve Ledley 67.)

5. csoport:
Spanyolország – Örményország 4-0 (Capdevilla 8., Villa 17., 79., Senna 82.)
Törökország – Belgium 1-1 (Emre 11-es 75., illetve Sonck 31.)
Bosznia-Hercegovina – Észtország 7-0 (Misimovic 25., 30.- 11-es, 50., Muslimovic 52., Dzeko 54., 72., Ibricic 88.)

6. csoport:
Horvátország – Anglia 1-4 (Mandzukics 78. ,illetve Walcott 26., 59., 82., Rooney 63.)
Kazahsztán – Ukrajna 1-3 (Osztyapenko 70., illetve Nazarenko 46., 80., Sevcsenko 53.)
Andorra – Fehéroroszország 1-3 (Pujol 68., 11-gyes, illetve Verkovcov 38., Ragyionov 79., V. Hleb 89.)

7. csoport:
Litvánia – Ausztria 2-0 (Danilevicius 53., 58.)
Franciaország – Szerbia 2-1 (Henry 54., Anelka 64., illetve Ivanovic 76.)
Feröer-szigetek – Románia 0-1 (Cocis 59.)

8. csoport
Montenegró – Írország 0-0
Olaszország – Grúzia 2-0 (De Rossi 17., 89.)

9. csoport
Izland- Skócia 1-2 (Gudjohnsen 77., 11-es, illetve Broadfoot 18., Robson 59.)
Macedónia – Hollandia 1-2 (Pandev 77., 11-es, illetve Heitinga 47., Van der Vaart 59.)

Magyar Kupa-sorsolás: Pécs-ETO a 4. fordulóban

Labdarúgás - Elkészítették a Magyar Kupa 4. fordulójának párosítását az MLSZ székházban. A sorsolás… Tovább olvasom