2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Spanyolország-Magyarország 21-21

A magyar női kézilabda válogatott három győzelemmel és két vereséggel jutott be a vb középdöntőjébe, ahol először az Eb-ezüstérmes Spanyolországgal találkozik.

SPANYOLORSZÁG - MAGYARORSZÁG 21-21 (10-8)

Vége... 21-21 lett a végeredmény.

60. perc - Aguilar gólt szerez. 21-20. Zácsik egyelít. 21-21. Időt kérnek a spanyolok 6 másodperccel a vége előtt.

59. perc - Martin hetesből szerzi meg a 20. spanyol gólt. Egy percen belül egyenlítünk: Zácsik a gólszerző. 20-20.

58. perc - Juhász Gabi megkapja harmadik kiállítását is, már nem jöhet vissza.

55. perc - Gól itt is, ott is. Fernandez Ibanez és Zácsik a gólszerző. 19-19.

54. perc - A kapufa velünk van, Bulath meg gólt szerez: egyenlő az állás. 18-18.

53. perc - Bulath Tóth Katalinnak játssza be a labdát, szép gólt szerzünk. 18-17.

52. perc - Idegesen játszunk. Megnyugatás a célja vélhetően Mátéfi időkérésének.

50. perc - Barno eredményes egy lefordulás után. 18-16

49. perc - Zácsik Szandra betalál. 17-16.

48. perc - Hetes jön, Kovacsics kiállítva. Martin eredményes. 17-15.

47. perc - Orbán lő, blokkolják. Aztán Orbán megint lő, most már gólt. 16-15.

46. perc - Juhász lő gólt a szélről. 16-14.

44. perc - Zácsik lövését védi Gonzalez. Nem tudunk élni az emberelőnnyel. A spanyolok viszont betalálnak: Pinedo a gólszerző. 16-13.

42. perc - Hetest kapunk, Benzal meg kiáll két percre - ez az első spanyol kiállítás. Bulath határozotan a bal felsőbe lő. 15-13.

41. perc - Hetesgóllal újra kettő a hátrányunk, Martin a gólszerző. 14-12. Aguilar lövi a 15. spanyol gólt. 15-12.

40. perc - Ujjal hárítják szögletre Tomori lövését, aztán a kapufa segít a spanyoloknak. Tóth Katalin lövését azonban csak a háló állítja meg. 13-12.

38. perc
- Szekerest kiküldik két percre. Begona Fernandez góljával ismét hátrányban vagyunk. 12-11. Újabb gól (Martin), s máris megint kettővel mennek a fehér mezes spanyolok. 13-11.

35. perc - Mi is büntetőt lőhetünk. Kovacsics betalál, újra egyenlő. 11-11.

33. perc - Martin értékesíti a hetest, nem tudunk vezetést szerezni. 11-10.

32. perc - Hetest hibáznak a spanyolok, Zácsik meg egyenlít. 10-10.

31. perc - Orbán egy lefordulás után gólt szerez. 10-9.

_____________

30. perc - Begona Fernandez szép támadás végén talál be. 10-8. Időn túli szabaddobás a végén: Mangue elpuskázza.

29. perc - Inkább mi támadunk, de nem sok sikerrel.

26. perc - Herr Orsi hetest véd, kiegészülünk.

25. perc - Bódi Bernadett lövése Gonzalezről pattanik a kapuba. 9-8.

24. perc - Aguilart a levegőben löki Szekeres, hetes, kettő perc. Mangue belövi. 9-7.

23. perc - Szabó Valéria góljával feljövünk egy gólra. 8-7. A spanyolok azonnal időt kérnek.

22. perc - Kovacsics labdája utat talál a hálóba, Gonzalez sokat nem láthatott belőle. 8-6.

21. perc - Mangue lövését a kapufa hárítja. Bulath lő egy gólt sípszó után, aztán utána támadószabálytalanság miatt már a spanyolok jöhetnek. Juhász gyors gólt lő. 8-5.

20. perc - Hiba hiba hátán. Sajnos mi hibázunk többet.

17. perc - Mangue lő gólt egy nagyon szép támadás végén. 8-4. Mátéfi időt kér.

15. perc - Megint csak a spanyolok szereznek gólt, méghozzá Begona Fernandez. 7-4. Kiegészülünk, de nem tudunk még lövésig sem eljutni.

13. perc - Újabb spanyol gól (Martin lövi), Zácsik pedig 2 percre kiáll. 6-3. Bulath szépít emberhátrányból. 6-4.

11. perc - Bulath lövése a blokkon végzi, az ellentámadásból Fernandez eredményes. 5-3.

10. perc - Hosszú spanyol támadás végén a kapufa segít nekünk. A mi támadásunk végén Bulath Anita talpról a bal felsőbe lő. 3-3. Az egyenlítésnek sokáig nem örülhetünk, Martin talál be. 4-3.

8. perc - Hetes a túloldalon is, belülvédekezésért. Herr Orsi véd!

7. perc - Tóth ellen támadó szabálytalanságot fújnak. Kár...

6. perc - Oncina góljával újra kettővel mennek a spanyolok. 3-1. Nem sokáig, Juhász a szélről szép gólt szerez. 3-2

5. perc - Tóth Tímea hetesét védi Gonzalez.

4. perc - Tomori határozott, és ez gólt ér. 2-1

2. perc - Mindkét kapus véde egyet-egyet.

1. perc - Az első támadás és az első lövés (Barno lövése) végén Herr Orsolyáról bepattant a labda a kapunkba. 1-0. Pocsék a támadásunk, Barno megint gólt szerez. 2-0.

„Nagyot küzdöttek a lányok !Gratula!
    Sajnos a sok technikai hiba, eladott labda nagy előnyt adott a spanyoloknak.”
  • 1. ZéZé 2009. december 12. 14:44
    „hát 21 perc alatt lőttünk négyet. Így teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél...
    A spanyolok is pedig elég harmatosak..
    Azért hajrá ! sok van még hátra!”

Verrasztó ezüstöt nyert, Cseh csalódást okozott

Verrasztó Evelyn ezüstérmet szerzett az isztambuli rövid pályás úszó Európa-bajnokság 100 méteres… Tovább olvasom