2017. 12. 13. szerda - Luca, Otília 0°C | 9°C Még több cikk.

sÖrdögök: vereség a végére

kosárlabda - Kaposvári KK-sÖrdögök 102-92 (38–29, 23–21, 19–21, 22–21)
Kaposvári KK-sÖrdögök 102-92 (38–29, 23–21, 19–21, 22–21)
Kaposvár, NB I-es férfimérkőzés, rájátszás a 9–14. helyért. V.: Kapitány, Márton, Gelencsér.

Kaposvár: CESKOVIC 30/6, VOJOVODA 17/6, Szőke 6, HENDLEIN 20/9, Kinsella 12/6, Cs.: OROSZ 13/3, Csirke 3/3, Kiss K. 1 Edző: Horváth Imre

Sopron: Bradley 9/6, LAKATOS 15/6, Viggiano 15, Körtélyesi 11, LESKO 19/3, Cs.: POJBICS 16/12, Boldizsár 7/3 Edző: Meszlényi Róbert

A kieséstől éppen a sÖrdögök Hódmezővásárhely elleni győzelmével megmenekült kaposváriak Ceskovic vezetésével felszabadultan, remek dobóformával kezdtek. A Sopron Lakatos és Lesko révén próbálta tartani a lépést a védekezés nélküli első félidőben. A hazaiak ekkor jelentős előnyre tettek szert a soproni gárdával szemben.
Térfélcsere után Lesko és a magára találó Viggiano vezetésével feljött a Sopron, ám a negyed végén két triplával újra megléptek a hazaiak. A zárószakaszban három Pojbics-triplával egyenlített a sÖrdögök, a hajrában viszont Boldizsár és Lesko kipontozódott, s a végjáték a hazaiaké volt. A Sopron végül 10 pontos vereséggel fejezte be a mérkőzést.

Meszlényi Róbert: – Jól küzdött a csapat, jelentős hátrányt ledolgozva egyenlítettünk, de a végén center nélkül maradtunk, s a Kaposvár kihasználta magassági fölényét.

• 2. Margó45 2008. május 28. 19:37
    „Vicces vagy nagyon! Vagy Te vagy az egyetlen a városban, aki nem tudja, hogy lehet, hogy valóban vége”
  • 1. Vahur 2008. május 28. 13:50
    „..ennyi volt a Soporoni férfi kosárlabda..vége! Oszt jó napot!”

Présinger remekelt, Dudás bizonyítana

Labdarúgás - Présinger Ádám, az Integrál-DAC játékosa alapembere volt az Európa-bajnoki szereplést… Tovább olvasom