2018. 05. 21. hétfő - Konstantin 13°C | 23°C Még több cikk.

sÖrdögök: mámorító hazai hajrá

Kosárlabda - Remek hajrával győzte le hazai pályán a Kecskemét csapatát a sÖrdögök együttese.
SÖRDÖGÖK - UNIVER KSE 81-78(21–19, 21–22, 19–20, 20–17)
Sopron, NB I-es férfimérkőzés, 1200 néző. V.: Bodnár, Földvári, Gorka.

sÖrdögök: CRUZ 18/6, COUISNARD 9/6, BROOKS 18/6, KÖRTÉLYESI 13/6, DIES 19.
Cs.: Boldizsár, Vesztergom 4. Edző: Meszlényi Róbert.

Univer KSE: HORVÁTH Á. 17/12, DALE 23/3, Haynes 2, Danielson 1, KNIGHT 23.
Cs.: Tóth P. 4, Molnár A., Szabó Zs. 8/6.
Edző: Zsoldos András.

Szinte végig fej fej mellett haladtak a csapatok, sokáig egyik sem tudott jelentősebb előnyre szert tenni. Az első jelentősebb különbség a 33. percben adódott (63–69), ekkor Couisnard kipontozódott, mégis fordítani tudott a Sopron.

Meszlényi Róbert: Boldog vagyok a győzelem után. Mindent kiadtak magukból a fiúk és mindent hozzátett a közönség, de még van egy hazai meccsünk szombaton.

Zsoldos András: – Ezt a meccset már megnyertük, de egy perc alatt több hibát vétettünk, mint az egész mérkőzésen, amit a Sopron ki is használt.

* * *

Az Albacomp kikapott a Falco vendégeként, így korábbi győzelmével a Pécs az utolsó forduló eredményétől függetlenül megnyerte az Uniqa férfi NB I alapszakaszát.

* * *

Női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés: Szeviép-Szeged–MiZo Pécs 2010 75–64 (14–20, 26–19, 19–15, 16–10). Az állás: 1–1.

ETO FKC: szépen búcsúztak

Kézilabda - Győzelemmel búcsúzott a hazai közönségtől a Győri ETO FKC a férfi kézilabda… Tovább olvasom