2017. 09. 19. kedd - Vilhelmina 12°C | 17°C Még több cikk.

Soproni úszósikerek

A soproni Széchy Tamás Sportiskola úszószakosztálya több versenyen is sikeresen szerepelt a közelmúltban.
A 11 éves Horváth Zsófia a diákolimpia országos döntőjében 50 m hátúszásban harmadik, a 14 éves Bencsik Fanni a paraúszók nyílt országos bajnokságán 100 m mellen második lett. Utóbbi eredményének értékét növeli, hogy a megmérettetésen a magyar élmezőny mellett Ausztria, Fehéroroszország, Csehország, Románia és Szlovákia sportolói is elindultak.

Czifrik Hajnalka a szenior úszók országos bajnokságán négy számban indult és mindegyikben győzött. Időeredményei az abszolút kategóriában is dobogós helyet érnek. A bajnokság fontos állomása volt a világbajnoki felkészülésnek.

A rövid pályás országos vidékbajnokságot Hódmezővásárhelyen rendezték meg, amelyen a sportiskola tíz úszóval vett részt, akik 66 egyéni számban indultak és valamennyiben egyéni rekordot úsztak. A legjobb eredményt Horváth Zsófia érte el, aki mindhárom hát-
úszószámban (50, 100 és 200 m) harmadikként csapott célba, s csak idősebbek előzték meg.

Öten távoznak a csapatból

Horti Dóra mellett többen is távoznak a bajnoki ezüstérmes Uniqa-Euroleasing Sopron csapatából,… Tovább olvasom