2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Soproni sikerek a XV. Sakura Karate Kupán - fotók

A soproni versenyzők a népes mezőnyben a két nap alatt összesen 29 érmet szereztek meg.

A Soproni Rendészeti Sportegyesület Önvédelmi Szakosztályának Shotokan karatésai a hétvégén Szombathelyen járta a XV. Sakura Kupa regionális karate versenyen.

XV. Sakura Karate Kupa

Négy országból érkeztek versenyzők a versenyre, amelyen a szombati napon az olimpiára is pályázó WKF szabályrendszerben, vasárnap pedig a tradicionális Ippon shobu szabályrendszerben folytak a küzdelmek. A hétvégén Ippon Shobu bírói képzés is volt, amelynek gyakorlati vizsgája a vasárnapi verseny volt. Itt Gáncs Krisztián sikeres "D" kategóriás bírói vizsgát tett.

A soproni versenyzők a népes mezőnyben a két nap alatt összesen 29 érmet szereztek meg. A gyermek sportolók mellett két felnőtt versenyzőnk is sikeresen szerepelt a 36 évesnél idősebbek kategóriájában.