2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 28°C Még több cikk.

Soproni és kapuvári arany

A SMAFC karateszakosztálya a soproni Krasznai-csarnokban rendezte a Sopron-kupa elnevezésű országos ifjúsági, junior és felnőtt C kategóriás kyokushin karate bajnokságot, amelyen mindkét nem képviselői megküzdöttek egymással a különböző súlycsoportokban.
Valamennyi súly- és korcsoportban látványos párharcokra került sor.
Megyénkből soproni, győri és kapuvári versenyzők indultak. A felnőtt férfiak mezőnyében a +80 kilósok kategóriájában a soproni Kovács Tamás diadalmaskodott, a hölgyek 65 kilós versenyében pedig az ugyancsak soproni Tatai Andrea bronzérmes lett.
A junior 60 kilós fiúk mezőnyében a kapuvári Magyar Zoltán bizonyult a legjobbnak. Az ifjúsági fiúk között 60 kilóban Spéder István, a +60 kilósok mezőnyében pedig Iváncsics Zoltán és Czákler Richárd lett bronzérmes, mindhárman soproniak.
Az 55 kilós lányoknál a kapuvári Axnix Irina ezüstérmet szerzett, a +55 kilóban pedig a győri Erdős Bernadett a harmadik helyet szerezte meg.
A különdíjak átadásánál is érdekeltek voltak sportolóink, hiszen a fiúknál Czákler Richárd érdemelte ki a legharcosabb ifjúsági versenyző díját.

Bokszgála és szépségverseny

Magyarország–Németország válogatott ökölvívó-mérkőzést rendeznek szeptember 24-én, szerdán 17… Tovább olvasom