2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

Sopronba került a Keglovich-kupa

Az NB III-as SVSE-GYSEV nyerte a megyei Magyar Kupát, miután a döntőben legyőzte a megyei II. osztályú Lövőt.

Lövő–SVSE-GYSEV 0–2 (0–1)
Győr, ETO Park, Magyar Kupa, megyei döntő, 100 néző. V.: Hofbauer (Bede, Horváth Z.).

Lövő: Petrovics – Feigl, Bálint (Sándor), Bősze, Begovits, Mester, Trittremmel, Szabó S., Takács Á. (Csuka), Savanyó, Kontor (Sárdy). Játékos-edző: Bálint Gyula.

SVSE-GYSEV: Fentős – Jablonkai, Wéninger, Dallos, Lazic, Legoza, Deák, Böcskör Zs., Németh D. (Török), Hujber, Varga Z. (Böcskör Gy.). Edző: Végh Tibor.

Gsz.: Böcskör Zs. (20.), Hujber (90.). Kiállítva: Begovits (78.), Feigl (82.)

Az SVSE-GYSEV nyerte a megyei Magyar Kupát, miután a tegnapi fináléban legyőzte a Lövőt. Fotó: K. Cs.
Az SVSE-GYSEV nyerte a megyei Magyar Kupát, miután a fináléban legyőzte a Lövőt. Fotó: K. Cs.

20. p: Hujber jobbról adott középre, ahol Feigl és Varga Z. ütközött, Hofbauer büntetőt ítélt. A tizenegyest Böcskör Zs. a kapu bal oldalába helyezte. 0–1.

90. p: Böcskör Gy. jobb oldali beadása után Hujber 7 méterről helyezett a jobb alsó sarokba. 0–2.

Az első húsz percig teljesen egyenrangú partnere volt a Lövő az NB III-as SVSE-nek. Aztán egyre nagyobb fölénybe került a Vasút, s büntetőből előnyt is szerzett. A szünet után alaposan megváltozott a játék képe. Mezőnyfölénybe került a Lövő, amely egyre bátrabban és veszélyesebben támadott. Kiegyenlítenie azonban nem sikerült, sőt, a meccs végére kettős emberhátrányba került a lelkes kiscsapat, s ezt egy újabb találattal ki is használta az SVSE. A soproniak a kupasikerért járó Keglovich-serleget magától a névadótól, a soproni születésű olimpiai bajnok labdarúgótól, Keglovich Lászlótól vehették át az ETO–FTC mérkőzés szünetében.

Futsal: megismételnék a sikert Üllőn

A Duna Takarék ETO magabiztosan nyert 6–2-re a Cső-Montage ellen a hazai élvonal rájátszásának… Tovább olvasom