2017. 12. 15. péntek - Valér 2°C | 8°C Még több cikk.

Soha ennyien nem versenyeztek Pannonhalmán

Motorsport - Rekordszámú induló mellett rendezte a Real Motorcentrum Motorsport Egyesület a pannonhalmi Real Motocross Centrumban nemzetközi versenyét, amely a szabadtéri szezon évzárója is volt.

Szombati eredmények, 50 kcm:

1. Horváth Kristóf (PMSE). 65 kcm: 1. Antalic Jaroslav (szlovák), ...5. Balásy Csaba (Real Motor). A Ladycrossban nagyszerű motorozással Magyar Vivien, a Real Motor versenyzője nyerte mindkét futamát, és nagy előnnyel a bajnokságot is. A juniorok nyílt kategóriájában Hugyecz Erik (Team Yamaha Fehér) végzett az élen. Szép-Horváth Arnold (Real Motor) negyedik, Nagy Alex (Real Motor) ötödik lett. Quad gyermek: 1. Várkonyi Ferenc. Quad junior: 1. Busz Patrik. A Quad MX1 felnőttverseny összetettjét a Real Motor versenyzője, Papp Tamás fejezte be a legjobb eredménnyel.

Szinte mindegyik számban népes mezőny gyűlt össze.

Vasárnapi eredmények, 85 kcm, serdülő:

1. Pergel Márk (Team Yamaha Fehér), 2. Szabó Dávid (Real Motor). 85 kcm, junior: 1. Bolibruch Marió (szlovák), 2. Mekler Gergely (Real Motor). Real-kupa: 1. Flóra Márk (Paksi AMSE), ...3. Henzer Péter (Real Motor), ...5. Gál Norbert (Real Motor), 6. Fekete Szilárd (Real Motor). Amatőr egyéni: 1. Tóth Ádám (Gold Supermoto SE), ...3. Jeszenszky Péter (Real Motor). Amatőr csapat: 1. Center Motorsport. Profi egyéni: 1. Borka János (Kawasaki SE). Profi csapat: 1. Kawasaki SE, 2. TS Integrál Honda, 3. Real Suzuki I.

• 2. Hondáslady 2008. október 07. 21:50
    „Bocsi fiúk!! Az előbb elhibáztam,helyesbíteni szeretnék:-Húzzátok a gáztttttt:-))) Elnézést...”
  • 1. Hondáslady 2008. október 07. 21:27
    „Gratulálunk a verseny szervezőinek és a győzteseknek további szép eredményeket kívánunk ! Szuper volt a Pannonhalmi verseny!!! Nyomjátok a gázt srácok továbbra is!-)) Maradunk hűséges szurkólok ....”

Földingné: hat arany

Atlétika - A győri Földingné Nagy Judit nyerte a 23. Plus Budapest nemzetközi maratoni futóversenyt.… Tovább olvasom