2017. 12. 15. péntek - Valér 4°C | 8°C Még több cikk.

Simán hengereltek a Győri Audi-ETO sztárjai

A 7. fordulóból előrehozott mérkőzésen 41:17-re diadalmaskodott hazai pályán Ambros Martín csapata az Eger ellen.

Ahogy az várható volt, könnyedén győzött hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese az Eger ellen.

Győri Audi-ETO – Eszterházy KFSC-Globál Safe 41:17 (24:6)

Gólszerzők:

ETO: Löke 7, Sirián 6, Orbán, Bognár-Bódi 5-5, Szepesi 4, Hornyák D., Amorim, Tervel, Hornyák Á. 3-3, Rédei-Soós 2.

Eger: Bárány 5, Pados, Trbovic 4-4, Gyimesi 2, Király, Fehér 1-1.

Rögtön a mérkőzés elejétől kezdve sokkal nagyobb sebességi fokozatban játszottak a zöld-fehérek, tíz perc elteltével már 9:0-s előnyt alakított ki Ambros Martín csapata.

A győrieknél főként Sirián , Szepesi, Bognár-Bódi és Löke jeleskedett, míg a vendégeknél Pados négy találattal igyekezett kozmetikázni az eredményen, de így is 24:6-os győri előnnyel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünetet követően feljebb javult a vendégek játéka is, tizenkét perc elteltével ugyan annyi gólt szereztek, mint az első félidőben. A hazaiak igyekeztek gyakorolni a különböző taktikai variációkat, míg az Eger tisztességesen küzdött a hatalmas különbség ellenére.

A 7. fordulóból előrehozott mérkőzésén 41:17-re győzött hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese az Eger.

Online közvetítés

(II.) 30.p. Gyimesi óriási góllal szépített, de Tervel a végén még a kapuba talált, így 41-17-re győzött az Audi-ETO az Eger ellen.

(II.) 29.p. Korsós lövését védte Fekete, majd Bárány megszerezte ötödik találatát. A következő támadásból Orbán góljával negyvennél jár az ETO. 40-17

(II.) 27.p. A győri szélső ismét könyörtelenül használta ki a ziccert. 39-15

(II.) 26.p. Orbán ezúttal büntetőből volt eredményes, majd időt kértek a vendégek. 38-15

(II.) 24.p. Kisebb gólcsendet követően Orbán emelt Fekete kapujába. 37-15

(II.) 21.p. Fehér szépített szélről. 36-15

(II.) 20.p. Betörése után emberhátrányból volt eredményes Tervel. 36-14

(II.) 18.p. Sirián ismét nagy gólt lőtt a léc alá. 35-14

(II.) 17.p. Sirián öt gólnál jár, de Trbovic rögtön válaszolt. 34-14

(II.) 15.p. Rédei-Soós találata után időt kértek a vendégek. 33-13

(II.) 14.p. Hornyák Dóra estében lőtt bravúros mozdulattal a kapuba, majd szép támadás végén Trbovic maradt üresen és használta ki a ziccert. 32-13

(II.) 11.p. Szép támadás végén Hornyák lőtt a kapu jobb oldalába. 31-12

(II.) 9.p. Orbán is megszerezte első találatát a mérkőzésen, Bárány válaszolt a következő támadásból, majd Hornyák Dóra is a kapuba talált. 30-12

(II.) 7.p. Hornyák Dóra is feliratkozott a gólszerzők közé, majd Trbovic szépített beállós pozícióból. 28-11

(II.) 4.p. Bárány és Trobic találatával egymás után kétszer talált a kapuba a vendégegyüttes. 27-10

(II.) 3.p. Hornyák Á. második góljával 27-8-ra módosult az eredmény.

(II.) 2.p. Bárány átlövésből szépített, majd Löke megszerezte hetedik találatát. 26-8

(II.) 1.p. Gyimesi találatával a vendégek szerezték meg a második félidő első találatát, de Löke rögtön válaszolni tudott. 25-7

Vége az első játékrésznek!

29.p. Löke kétszer volt eredményes a végére.

28.p. Király szépített a vendégeknél. 22-6

28.p. Bulatovic passzát Löke váltotta gólra. 22-5

27.p. Könnyedén lövi a gólokat az ETO, Amorim átlövésből volt eredményes. 21-5

26.p. Szepesi is négy gólnál jár, majd ismét Pados szépített az Eger együttesének. 20-5

25.p. Gyors ellentámadás végén Löke emelt a kapuba. 19-4

24.p. Pados szép gólt lőtt átlövésből a kapu bal felső sarkába. 18-4

23.p. Pályára lépését követően Löke is megszerezte első gólját. 18-3

22.p. Bárány szépített a vendégeknél. 17-3

22.p. Tervel is feliratkozott a gólszerzők közé. 17-2

20.p. A győriek remekül kihasználják a fiatal Sirián játékát, ismét a beállóst hozták helyzetbe, aki magabiztosan lőtt a kapuba. 16-2

10.p. Bognár-Bódi szélről volt eredményes. 8-0

8.p. Amorim találatával már 7-0 az ETO javára.

6.p. Rédei-Soós átlövésből volt eredményes. Időt kértek a vendégek. 6-0

5.p. Bognár-Bódi volt eredményes szélről. 5-0

4.p. Szepesi két góljával már 4-0-ra vezet az ETO.

2.p. Az első támadásból Hornyák Ágnes révén szerezte meg az ETO, majd Bognár-Bódi is a kapuba talált szélről. 2-0

A győriek a Herr - Bognár-Bódi, Rédei-Soós, Sirián, Hornyák Á., Amorim, Szepesi összeállításban kezdenek.

Elkezdődött a csapatok bemutatása.

A hétvégi, MTK elleni mérkőzésen Ambros Martín, a címvédő győriek vezetőedzője öt kulcsjátékosára sem számíthatott. Szerdán javul a helyzet, hiszen visszatért a csapathoz a norvég válogatott csehországi edzőtáborából Katrine Lunde és Heidi Löke is. A sérültek közül Katarina Bulatovic és Kovacsics Anikó állapota is javult, ők akár pályára is léphetnek, Görbicz Anita viszont biztosan nem játszik még, noha ujjtörése a tervezettnek megfelelően gyógyul.

„Szombaton kevesen voltunk, az Eger ellen pedig nem tudott a teljes keret együtt edzeni, hiszen a magyar válogatottjaink Tatán összetartáson szerepeltek. Ettől függetlenül az újonc ellen csak a győzelem elfogadható" – nyilatkozta a klub honlapjának Ambros Martín.

• 4. Lacika62 2013. szeptember 26. 11:59
    „2. Epoxigyanta 2013.09.26. 08:40 ülj bele a nick nevedbe......Aztán pszt....”
  • 3. xverax 2013. szeptember 26. 09:08
    „2. Epoxigyanta 2013.09.26. 08:40
    ez mi?”
  • 2. Epoxigyanta 2013. szeptember 26. 08:40
    „A fradi ellen lányok! A fradi ellen....”
  • 1. peet2 2013. szeptember 25. 21:11
    „Egy felkészülési mérkőzés...
    Azért a BL CSAK EGY PICIT IZGALMASABB LESZ???????”

ETO: Rudolf Gergely megsérült

Elképzelhető, hogy a hétvégén Kecskeméten már pályára léphet az ETO színeiben a támadó. Tovább olvasom