2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 18°C Még több cikk.

Sima vereség: ETO-SZESE - Tatabánya 19:31

Az első félidő elején még szoros volt az eredmény, de ezt követően jobban játszottak a vendégek és sima győzelmet arattak Győrött.
Meglepően sima vereséget szenvdett hazai pályán az ETO-SZESE együttese, hiszen tizenkét góllal bizonyultak jobbnak a tatabányaiak.

ETO-SZESE Győr – Grundfos Tatabánya KC 19:31 (10:17)

ETO-SZESE: Halász 6, Terenyi 3, Németh, Mota, Rosta 2-2, Szabó 1(1), Gubó, Rivnyák, Simon 1-1.

Tatabánya: Djukic 6, Krivokapic 5, Harsányi 5(2), Pásztor 4, Bodó 3, Mazák 2, Kiss, Kanyó, Dénes, Törő, Nagy, Juhász 1-1.

Magi Serra: - Húsz percig tudtuk tartani a lépést, onnantól érződött Mota sérülése. Sajnálom, hogy a második félidőre szétestünk, ráfér a csapatra a pihenés.

A mérkőzés
Djukic góljával a vendégek szerezték meg a vezetést, de a győriek rögtön válaszolni tudtak. Az első félidő elején felváltva estek a gólok, egyik együttes sem tudott elhúzni a másiktól. A zöld-fehéreknél Halász kilenc perc alatt négy gólt szerzett, míg a vendégeknél Djukic jeleskedett átlövésből.

Az első félidő derekától hullámvölgybe kerültek a zöld-fehérek, nyolc percig nem sikerült bevenni Szente kapuját, illetve a védekezésbe is sok hiba csúszott. Sajnos ezután sem tudott változtatni Magi Serra együttese, így 17:10-es tatabányai vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünetet követően a védekezése feljavult a zöld-fehéreknek, de támadásokban továbbra sem muzsikáltak. Kevés lehetőséget dolgoztak ki és rengeteg labdát eladtak. A második félidő közepétől teljesen szétesett a győriek játéka és a várakozásokhoz képest meglepően sima vereséget szenvedtek a Tatabánya csapatától.

Online közvetítés

Vége a találkozónak!

(II.) 30.p. Harsányi hétémteresből szerezte meg ötödik találatát, majd Terenyi ismét eredményes tudott lenni. 19-31

(II.) 28.p. Pásztor átlövésből lőtt nagy gólt, majd Terenyi válszolt szélről. 18-30

(II.) 27.p. Eladott labda után Kanyó szerezte meg első gólját. 17-29

(II.) 25.p. Nagy Szabolcs test mellől lőtt ag yőriek kapujába. 17-28

(II.) 24.p. Harsányi értékesített egy hétmtéterest, így ismét tíz a különbség. 17-27

(II.) 24.p. Rosta kapott szép bejátszást és estében lőtt a kapuba. 17-26

(II.) 22.p. Gubó átlövésből lőtt Szente kapujába. 16-26

(II.) 21.p. Pásztor először átlövésből, majd lerohanásból volt eredményes. 15-16

(II.) 20.p. Szép bejátszás után Mazák lőtt a kapuba. 15-24

(II.) 19.p. Rosta kiállítása miatt emberelőnyben játszó vendégeknél Kiss volt eredményes. 15-23

(II.) 18.p. Harmadik hétméteresüket nem rontották el a győriek, Szabó szerezte meg első gólját. 15-22

(II.) 17.p. Eladott labda után Krivokapic nem hagyta ki a ziccert. 14-22

(II.) 16.p. Időt kértek a vendégek.

(II.) 14.p. Simon bejátszását Rivnyák váltotta gólra. 14-21

(II.) 13.p. Németh második gólját szerezte meg. 13-21

(II.) 12.p. Terenyi szélről vette be Szente kapuját, de Krivokapic rögtön válaszolt átlövésből. 12-20 Magi Serra időt kért.

(II.) 9.p. Halász büntetőt hibázott a győrieknél, míg a vendégeknél Djukic megszerezte hatodik találatát. 11-20

(II.) 7.p. A kisebb gólcsendet Pásztor törte meg szélről. 11-19

(II.) 3.p. Bodó szerezte meg a második félidő első góljtá, majd Halász szépített átlövésből. 11-18

Vége az első félidőnek!

30.p. Kettős emberhátrányban is gólt tudott lőni Djukic. 10-17

29.p. Gyors lerohanás végén Dénes lőtt a kapuba. 10-16

28.p. Harsányi szélről volt eredményes. Kettős emberhátrányban játszanak a győriek. 10-15

27.p. Mazák is feliratkozott a gólszerzők közé. 10-14

26.p. Szép bejátszás után Rosta gyönyörű ejtéssel szépített. 10-13

24.p. Kezdenek elhúzni a vendégek Bodó találata után. Magi Serra időt kért. 9-13

22.p. Krivokapic ismét gólt lőtt átlövésből. 9-12

21.p. Először vezettek hárommal a vendégek Krivokapic találatával, de Mota rögtön válaszolni tudott. 9-11

20.p. Juhász felugrás nélkül, a kapufa segítségével lőtt a kapuba. 8-10

20.p. Nyolc perc után találtak kapuba a győriek. Halász volt eredményes betörésből. 8-9

19.p. Időt kértek a vendégek.

16.p. A kisebb gólcsendet Krivokapic törte meg. 7-9

12.p. Harsányi találatával átvette a vezetést a Tatabánya. Magi Serra, a győriek mestere időt kért. 7-8

11.p. Simon is feliratkozott a gólszerzők közé, de Djukic ismét eredményes tudott lenni átlövésből. 7-7

10.p. Djukic is három gólnál jár. 6-6

9.p. Halász továbbra is megállíthatatlan, újabb gólt szerzett betörésből. 6-5

9.p. Bodó átlövésből egyenlített a vendégeknél. 5-5

6.p. Halász ismét óriási gólt lőtt a kapu bal felső sarkába, de Djukic rögtön válaszolt. 5-4

6.p. Góóóól! Halász átlövésből vette be Paul Teodor kapuját, majd Törő szélről szépített. 4-3

4.p. Németh találatával már a győriek vezetnek. 3-2

3.p. Góóól! Mota egyenlített betörésből. 2-2

3.p. Harsányi szélről volt eredményes. 1-2

2.p. Djukic góljával vezetnek a vendégek, de Halász rögtön válaszolni tudott betörésből. 1-1

ETO-SZESE - Tatabánya

Bravúrra készülnek

Az ETO-SZESE NB I-es férficsapata szombaton 18 órakor a Tatabányát fogadja az egyetemi csarnokban az év utolsó bajnoki mérkőzésén.

Idegenben megszorította a kék-fehéreket az újonc győri csapat, mindössze egy időntúli hétméteressel tudtak felülkerekedni Motáékon a tatabányaiak. Magi Serra tanítványai abban bíznak, hogy hazai pályán vissza tudnak vágni a vereségért.

„Nagy elszántsággal készülünk a mérkőzésre, Tatabányán csak egy góllal veszítettünk, így fűt minket a visszavágás tüze. Tudjuk, hogy a Tatabánya sokkal erősebb kerettel rendelkezik, így nem lesz egyszerű feladatunk, de bízunk benne, hogy a közönség lesz a nyolcadik emberünk, és a segítségükkel kiharcoljuk a győzelmet" – mondta a spanyol vezetőedző, aki minden játékosára számíthat.

Az őszi zárófordulót rendezik a férfi NB I/B-ben is, ahol az ETO-SZESE II vasárnap 18 órakor az MKB-MVM Veszprém II-t fogadja. Rosta Miklós fiataljai ugyan nem esélyesek az éllovas ellen, de ezt a meccset is fel tudja használni a tanulásra a gárda

Dobj egy plüsst - Az ETO-SZESE szombaton 18 órakor az év utolsó mérkőzését játssza az egyetemi csarnokban, az ellenfél a Tatabánya lesz. Ezt követően hosszú ideig nem láthatják szurkolóink tétmeccsen a fiúkat, hiszen a bajnokság csak február nyolcadikán folytatódik.

A klub jótékonysági akciót szervez az évzáró kapcsán, arra kéri a kilátogató nézőket, hogy hozzanak magukkal egy plüssfigurát, és a mérkőzés szünetében egy adott jelre dobják be a pályára.

Hozz egy plüsst!

A szervezők nem csak plüssöket várnak, mindenféle játékot szívesen fogadnak, legyenek ezek régi, megunt darabok vagy éppen újonnan vásároltak. Ezeket az egyetemi csarnok bejáratánál lehet elhelyezni.

A játékokkal erdélyi rászoruló gyermekek karácsonyát szeretné szebbé varázsolni az ETO-SZESE, az adományokat a csapat balátlövője, Halász Levente szállítja el szülővárosába, Sepsiszentgyörgyre.

Rövidpályás úszó Eb - Gyurta Gergely aranyérmes 1500 gyorson

Hosszú Katinka ezüstérmes 100 méter vegyesen, Cseh Lászlónak ma sem jutott érem. Tovább olvasom