Sima győzelem Veszprémben - Veszprém–Audi-ETO 13–44

Az Audi ETO már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést.
Veszprém–Audi-ETO 13–44 (6–24)
Veszprém, NB I-es női mérkőzés, 700 néző. V.: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki.

VESZPRÉM: Szemerey – Vesztergombi, Planéta 1, Tóth G. 1, Kurucz 1, Horváth D., Pelczéder. Cs.: Pásztor, Györkös (kapusok), Tóth E. 6/4, Marincsák, Takács 3, Kiskartali, Gulyás, Hajtai 1. Edző: Róth Kálmán.

Audi-ETO: Lunde – BOGNÁR-BÓDI 6, Bulatovic 2, Görbicz 4/3, Hornyák Á. 2, AMORIM 8, Korsós 4. Cs.: Herr (kapus), Hornyák D. 1, KOVACSICS 5, Soós 3, Tervel, ORBÁN 6, Sirián 3. Edző: Ambros Martín.

Hétméteresek: 5/4 ill. 3/3. Kiállítások: 4, ill. 4 perc

A győri csapat közvetlen utánpótlása ellen lépett pályára. A veszprémi játékosok gyakorlatilag semmilyen ellenállást nem tanúsítottak az ezúttal – a Vác elleni meccstől eltérően – végig jól koncentráló bajnokcsapattal szemben. Már a 22. percben tíz gól volt a vendégek javára (6–16), majd a félidő végéig egy 8–0-ás szakasszal még nagyobb szakadék tátongott a két csapat között. A második harminc percben sem változott a játék képe, ezt a félidőt 20–7-re nyerte a címvédő.

Róth Kálmán: – Köszönjük az ETO-nak, hogy komolyan vette a mérkőzést. Sajnos a csapatomon nagyon látszott a szerdai kupamérkőzés utáni fáradtság, így jó edzőpartnerek sem tudtunk lenni a győriek számára.

Ambros Martín: – Készültünk erre a mérkőzésre, hiszen tudtuk, jó formában vannak a veszprémi lányok. Természetes, hogy a szerdai kupabravúr után elfáradtak. Próbáltunk koncentrálni, hogy ne találjanak fogást rajtunk.

Koirábban - Az utánpótlás ellen

Az Audi-ETO tulajdonképpen saját utánpótlása ellen lép szombat este pályára. Ambros Martín vezetőedző a győzelem ellenére csapata Vác elleni teljesítményével nem igazán volt kibékülve, a Veszprém viszont hét közben bravúrt hajtott végre, s bejutott a Magyar Kupában a négyes döntőbe. Az esélyes a győri gárda, de a Róth Kálmán irányította fiatalok megnehezíthetik Görbiczék dolgát.

Otthon szenvedett vereséget a Miskolc

A Miskolci Jegesmedvék csapata saját közönsége előtt szoros mérkőzésen kikapott a Brassótól a… Tovább olvasom