2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 18°C Még több cikk.

Sima ETO-győzelem a győri fiatalok ellen

Szoros első félidő végén 37-21-es győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Veszprémi Barabás Duna-Takarék ellen.

Szoros első félidő után, végül magabiztos 37-21-es győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Veszprémi Barabás-Duna Takarék ellen. A győri fiatalok sokáig tartották magukat, végül a második játékrészben nagyobb sebességi fokozatra kapcsoltak Ambros Martin tanítványai.

Győri Audi-ETO - Veszprémi Barabás-Duna Takarék 37:21 (16:15)
Győr, 1000 néző. Vezette: Hargitai II., Palkovits.

ETO: Herr O. - ORBÁN 6, Hornyák D., Görbicz 3, Löke 4, Amorim 4, Korsós 2. Csere: LUNDE HARALDSEN (k), Tervel 1, Rédei-Soós, Sirián 3, RADICEVIC 7(1), SZEPESI 4, Lekic 3.
Vezetőedző: Ambros Martin.

Veszprém: Vig – Hosszú 3, PLANÉTA 7(1), Tóth E. 3, Palotás, TÓTH G. 6, Schatzl 2. Csere: Pásztor (k), Takács B., Pelczéder, Kovács K., Kokas.
Vezetőedző: Róth Kálmán.

Ambros Martín: – Ez egy olyan meccs volt, mely elsősorban a közönségnek szólt, igazi parti volt, ahol azzal a Veszprémmel játszottunk, mely szintén a mi csapatunk.

Róth Kálmán: – Köszönjük, hogy tanulhattunk, s köszönjük azoknak is, akik megteremtették a feltételét annak, hogy az NB I-ben játszhatunk.

A vártnál nehezebb első félidő játszott a Győri Audi-ETO együttese a közvetlenül a győri utánpótlás játékosaiból álló Veszprémi Barabás-Duna Takarék csapatával.

A zöld-fehérek szerezték meg a vezetést, a de a „vendégek" hamar egyenlíteni tudtak és Planéta góljával 3-2-re fordítottak. A folytatásban három találattal sikerült ellépnie Ambros Martin csapatának, ám a találkozó 25. percében egyenlített a lelkesen játszó piros-feketék, végül 16-15-ös győri előnnyel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünet után a pályára lépő Lunde Haraldsen védéseinek, valamint Radicevic gyors góljainak köszönhetően hamar elhúzott az Audi-ETO az egyre több technikai hibát vétő vendégektől. A második játékrész 15. percében már nyolc góllal vezettek Lekicék, amely a végére tizenhatra emelkedett.

A mérkőzés végén mindkét együttest vastapssal búcsúztatta a győri közönség.

Online közvetítés

Vége a mérkőzésnek!

(II.) 30.p. Lekic is a kapuba talált. 37-21

(II). 28.p. Indítás végén Sirián szerzett gólt. 36-21

(II). 27.p. Görbicz volt eredményes. 35-21

(II). 27.p. Görbicz adta fel kínai figurára Orbánnak, aki ezúttal sem hibázott. 34-21

(II). 26.p. Görbicz passza után Orbán talált a kapuba. 33-21

(II). 23.p. Egy kipattanó labdát Planéta értékesített. 31-21

(II). 23.p. Ismét Sirián volt eredményes, ezúttal bellós pozíciból.

(II). 21.p. Sirián szerzett gólt hétméteresből. 30-20

(II.) 18.p. Hosszú volt eredményes szélről. 29-20

(II.) 17.p. Indítás végén Szepesi gól szélről. 29-19

(II.) 16.p. Löke gól beállós pozícióból. 28-19

II.) 15.p. Először Amorim, majd Hosszú volt eredményes. 27-19

(II.) 13.p. Lekic vitte végig a labdát, majd lőtt nagy gólt a kapu jobb felső sarkába. 26-18

Róth Kálmán időt kért.

(II.) 12.p. Amorim gól átlövésből. 25-18

(II.) 11.p. Radicevic gól hétméteresből. 24-18

(II.) 9.p. Planéta ismét óriási gólt szerzett, majd Lekic is a kapuba talált. 23-18

23.p. Tóth Gabriella lőtt szép gólt átlövésből. 14-13

23.p. Róth Kálmán, a veszprémiek mestere időt kért.

22.p. Potyognak a gólok. Tóth Eszter talált a kapuba. 14-12

22.p. Planéta szépített pattintott lövéssel, de Radicevic rögtön válaszolt szélről. 14-11

20.p. Tóth Gabriella lőtt szép gólt a kapu jobb felső sarkába, majd Tervel szélrő szerzett gólt. 13-10

19.p. Szép egyéni játék végén Schatzl lőtt Herr kapujába, majd Korsós volt eredményes szélről. 12-9

19.p. Görbicz váratlan lövéssel 11-8-ra módosította az eredményt.

18.p. Tóth Eszter szépített átlövésből. 10-8

18.p. Hosszan megjáratott labda után Orbán gól szélről. 10-7

15.p. Öt perc elteltével Görbicz használta ki az adódó lehetőséget. 9-7

14.p. Ambros Martin, a hazaiak mestere időt kért.

7.p. Szép bejátszás után Löke gól. 5-4

6.p. Amorim volt eredményes átlövésből, majd labdaszerzés után Schatzl egyenlített. 4-4

4.p. Görbicz passza után Korsós egyenlített szélről. 3-3

4.p. Planéta óriási góljával a Veszprémnél az előny. 2-3

3.p. Planéta hétméteresből volt eredményes, majd Amorim válaszolt a következő támadás végén. 2-2

2.p. Orbán szerezte meg a vezetést az ETO-nak, de Tóth Gabriella óriási góllal egyenlített. 1-1

Mint ismeretes, a Veszprém gyakorlatilag a győri klub közvetlen utánpótlásából áll, a csapat edzője a zöld-fehérek utánpótlás szakmai igazgatója, Róth Kálmán.

Az esélyes a címvédő és a Bajnokok Ligájában is menetelő zöld-fehér gárda, de az biztos, a „kistestvér" nem adja olcsón a bőrét, így jó mérkőzésre van kilátás.

A hazaiaknál kérdés, milyen állapotban lesz Amorim, aki sérülése miatt a hétvégén Larvikban csak védekezett.

• 18. aquasky 2013. február 24. 21:09
    „ZéZé-nek azt kell mondanom, igaza van. Aki kitalálta, hogy Herrt visszhozza, az vigye is el innen. Illetve...
    a BL meccsekre Lunde álljon a kapuban, a bajnokikon Herr.
    Utóbbi egyáltalán nem jó kapus, én pl simán kicserélném akár Pásztorra, akár Pastrovicsra, Kiss Évára és folytathatnám a sort.
    Szívesen megkérdezném a vezetőket... Herr olcsó volt? Ezért ő?”
  • 17. Lacika62 2013. február 22. 07:32
    „16. BudaiKr 2013.02.21. 17:55 A helyesírási szabályzat le tölthető az internetről most ´´csak´´ 8 hibát sikerült produkálnod...Te fogod vissza hozni őket??? Akit senki sem ismer... Jaj szegény ...... megint csuklik!!!”
  • 16. BudaiKr 2013. február 21. 17:55
    „a pásztor azér van veszprémbe hogy többet játszon mind a ETÓba aztán legalább megerösödik. egykét gyereket vissza hozunk jövöre meg lesz oan akit majd eladunk külföldre.”
  • 15. csokkancs 2013. február 21. 09:44
    „14. ZéZé 2013.02.21. 08:28
    Sok tehetség van szerencsére az utánpótlásban :)
    Jó volt látni őket!

Tudod, mi a sajnos? A sajnos az, hogy bizonyos játékosokat meccseket ültetünk a padon, aztán elvárjuk 15-20-30 perc alatt a világmegváltást. A sajnos az, hogy bizonyos játékosok támadás-védekezésben nem tudják megoldani a feladatukat, rájárnak gólt lőni, betörni, mert nem védekezik, aztán amikor a másik oldalra rakják, ott is megcsinálják vele ezt. A sajnos az, hogy az edző soha nem látott összetételben védekezteti a csapatot, a kapust meg magára hagyják. A sajnos az, hogy egy Veszprém ellen meghatározó játékosok hibáznak támadásban és ebből kapunk 3-4 indulásgólt, ami sajnos nemzetközi szinten erősen visszaüthet. A sajnos az még, hogy a szélen kihagyott 5-6 helyzet után nem cserélünk a poszton, valamint az is sajnos még, hogy a 2 méter magas játékosra ki sem lépünk, állunk a hatoson, valamint szintén sajnos az is, hogy a védőink lógó kézzel állnak a támadóval szemben, aki falt nélkül bátran lőhet kapura bárhonnan, bármikor. A sajnos az, hogy a második félidőben is ezt csináltuk, csak szerencsére addigra elfáradtak és vagy kapufákat lőttek, kb. hatot vagy mellédurrantottak.

Meg az is sajnos, hogy ilyen szurkolói (?) vannak a csapatnak. :-(”
  • 14. ZéZé 2013. február 21. 08:28
    „A "Veszprém" mindkét kapusa jobb sajnos ( vagy nem is annyira sajnos? ) mint az ETO második kapusa.
    Jó volt látni őket!”
  • 13. exodus 2013. február 21. 07:53
    „A kis ETO kapusa (Pásztor) már most egy világklasszis! Ejha!!!”
  • 12. Frankie 2013. február 20. 20:14
    „Oreg35 2013.02.20. 18:37
    "Végig egyenrangú ellenfél a kistesó! Hátrább az agarakkal beképzeltek"

Így van - egyenrangúak voltak...de, ha láttad a meccset, akkor azt is láttad, hogy milyen komolytalanul játszott az ETO. Ami viszont igaz, hogy ígéretes kis csapat.”
  • 11. tatiana 2013. február 20. 20:02
    „A veszprémi kis ETO igazán jó kis csapat , már csak egy kis rutin kell .
    Hajrá ETO !”
  • 10. Lacika62 2013. február 20. 19:33
    „Gratuláció a Győri csajoknak!!!!!”
  • 9. Lacika62 2013. február 20. 19:31
    „Becsületesen küzdött Roth mester csapata!!! Elismerés nekik!!!”
  • 8. gylj 2013. február 20. 19:27
    „Jó ötlet volt a "koedukáció" a Veszprémmel. Ezeknek a fiataloknak már az élcsoportban kell játszani! Csak az a kár, hogy nem láthattuk a meccset!”
  • 7. Lacika62 2013. február 20. 18:37
    „Hát nem semmi ez a kis ETO!!!! 16:15 első félidő”
  • 6. Oreg35 2013. február 20. 18:37
    „Végig egyenrangú ellenfél a kistesó! Hátrább az agarakkal beképzeltek!”
  • 5. Rinpócse 2013. február 20. 18:14
    „Nem szabad nagyon megverni őket,kistestvérek :-)”
  • 4. bius98 2013. február 20. 17:43
    „mms://media.hunnet.hu/eto”
  • 3. zoltania2 2013. február 20. 15:44
    „Nem szabad "agyonverni" őket!!!!!”
  • 2. Oreg35 2013. február 20. 14:53
    „Nem kell elkiabálni! De hajrá Audi-ETO !”
  • 1. Lacika62 2013. február 20. 10:35
    „Valóban Jó mérkőzés lesz, csak az a kérdés 10 vagy 20 a gól különbség....”

Ligakupa - Az Eger legyőzte az ETO-t

Az Egri FC a mesterhármast szerző Horváth Zoltán vezérletével 4-1-re legyőzte a bajnokságban… Tovább olvasom