2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -8°C | -1°C Még több cikk.

Sima Audi ETO győzelem Susan Müllerel

Békéscsaba–Audi-ETO 22–33 (12–17)
Békéscsaba, NB I-es női mérkőzés, 2000 néző. V.: Bócz, Wiedemann.

Békéscsaba: Sipeki – Diószegi 1, Nyikolajenko 4/2, Szabó V. 2, GLUSICA 5, Walfisch 2, Gávai 2. Cs.: Terenyi (kapus), Borbély, Tóth S., Sári 4/3, Kovács A., Török 1, Gidai 1, Bottó. Edző: Avar György.

Audi-ETO: HERR – BÓDI 5, Müller 4/2, Hornyák, Milanovic-Litre 3, Szen 4, Szepesi 2. Cs.: Grubisic, Csapó (kapusok), Kovacsics 2/1, KORSÓS 4/1, Planéta 3, LÖKE 5, Aguilar 1. Edző: Ambros Martín.
Hétméteresek: 7/5, ill. 4/4. Kiállítások: 4, ill. 12 perc.

A győri csapat – már a felépült Susann Müllerrel a soraiban – nehezen lendült játékba, de a 13. percben egy 3–0-s szakasznak köszönhetően 10–5-re vezetett. Ez a különbség a szünetig jelentősen nem változott, a fordulást követően azonban felőrölte ellenfelét a zöld-fehér gárda. A 48. percben már tíz (16–26), az 54.-ben 12 gól volt az előnye a címvédőnek (18–30).

Ambros Martín: – Az Európa-bajnokság miatt rendkívül hosszú volt a szünet, mindössze két napot edzettünk együtt, ennek ellenére jobban játszottunk, mint vártam. Örülök, hogy komolyan vettük a mérkőzést.

Rio 2016: 395 hely már gazdára talált

Tavaly június és december között kilenc sportágban rendeztek kvalifikációs versenyeket a 2016-os Rio de Janeiró-i nyári olimpiára. Tovább olvasom