2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 23°C Még több cikk.

Sima Audi-ETO győzelem a Fehérvár ellen

Magabiztos 29-21-es győzelmet aratott Ambros Martín együttese a fehérváriak ellen.
Győri Audi-ETO - Fehérvár KC 29-21 (16-11)

Gólszerzők:

ETO: Kovacsics 6, Löke 5, Amorim 4, Aguilar 3, Sen, Korsós, Görbicz 2-2, Planéta, Orbán, Litre, Bognár-Bódi, Hornyák 1-1.

Fehérvár: Lackovic 7, Becséri 4, Hajduch 3, Ishitate, Tilinger 2-2, Mayer, Csáki, Májer 1-1.

Esélyesebbhez méltóan kezdett a Győri Audi-ETO együttese, Amorim góljainak is köszönhetően tíz perc elteltével 5-2-re vezettek. A folytatásban kissé megtorpant a győri együttes a támadásokban, nem találták a fogást a vendégek védelmén, míg a fehérváriaknak az első félidő 15. percében Ishiate találata után 5-5-re egyenlítettek.

A vártnál jobban tartotta magát a Fehérvár, főként Lackovicsnak köszönhetően, aki az első félidőben összesen öt gólig jutott. Húsz perc után ismét nagyobb sebességi fokozatra kapcsoltak a zöld-fehérek és a pályára lépő Löke, illetve Kovacsics vezérletével végül 16-11-es zöld-fehér vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünetet követően teljesen más ritmusban játszott Ambros Martin együttese. A védekezés ismét összeállt, illetve a támadásokat is rendre góllal fejezték be. Herr továbbra is remekelt a kapuban, míg a gyors lerohanások végén legtöbbszr Aguilar jeleskedett. Semmi kétség nem férhetett a győriek sikerét illetően, így a kötelezőt magabiztosan hozva, 29-21-es arányban győztek a Fehérvár KC ellen.

Vasárnap a svéd Savehof otthonában játszik Bajnokok Ligája mérkőzést a Győri Audi-ETO együttese.

Online közvetítés

Vége a találkozónak!

(II.) 30.p. Becséri góljával zárult a találkozó. 29-21

(II.) 29.p. Orbán magabiztosan értékesített hétméterest. 29-20

(II.) 28.p. Csáki szépített szélről. 28-20

(II.) 28.p. Mayer harcolt ki büntetőt, amelyet Becséri értékesített. 28-19

(II.) 26.p. Becséri gól átlövésből, majd Hornyák is feliratkozott a gólszerzők közé. 28-18

(II.) 23.p. Mayer szépített, majd Korsós hagyott ki egy hétméterest. 27-17

(II.) 22.p. Szép befutás után Korsós gól. 27-16

(II.) 22.p. Lackovic hét találatnál jár már. 26-16

(II.) 21.p. Sen találata után ismét időt kért Bakó Botond. 26-15

(II.) 19.p. Sen átlövése után hangosan kiabálja a közönség a tízgólos különbséget. 25-15

(II.) 5.p. Amorim emelt estében a kapuba. 18-13

(II.) 4.p. Görbicz talpról lőtt nagy gólt a kapu bal felső sarkába, majd Lackovic szépített ismét. 17-13

(II.) 2.p. Hajduch szépített betörésből. 16-12

(II.) 1.p. Tilinger pattintotta fölé a hétméterest.

23.p. Kezd helyre állni a rend, Löke volt eredményes beállós pozícióból. 10-7

21.p. Pályára lépését követően Löke talált a kapuba.

20.p. Szép támadás végén Orbán góljával ismét vezetnek a győriek. Bakó Botond, a vendégek mestere időt kért.

18.p. Lackovic egyenlített. 7-7

17.p. Litre harcolt ki hétméterest, amelyet Kovacsics értékesített. 7-6

15.p. Kovacsics gólja után ismét a győrieknél lt az előny, de Ishitate ezúttal is egyenlített. 6-6

6.p. Lackovic szépített átlövésből. 3-1

5.p. Bognár-Bódi találatával már 3-0 a győrieknek.

4.p. Az elmúlt percekben mindkét együttes többször hibázott, majd egy lerohanás után Litre értékesítette a ziccert. 2-0

1.p. Amorim góljával vezetnek a győriek. 1-0

Már melegítenek a csapatok, rövidesen kezdődik a találkozó.

A hétvégi HC Lokomotiva Zagreb elleni fölényes győzelme után a bajnokságban kell helyt állnia Ambros Martín együttesének a táblázat 6. helyén álló fehérváriak ellen.

Egyértelműen csak a győzelem elfogadható a Győri Audi-ETO együttesének hazai pályán a Fehérvár KC ellen. A szoros menetrend miatt Ambros Martín, a zöld-fehérek edzője feltehetően főként azoknak a játékosoknak ad lehetőséget, akik vasárnap kevesebb lehetőséget kaptak a Bajnokok Ligájában.

Vasárnap már a svéd Savehof otthonában játszik ismét a győri csapat.

A Győri Audi-ETO – Fehérvár KC mérkőzésről online tudósítást adunk 18 órától.

Bajnokok Ligája: kétgólos előnyről bukott pontokat a Manchester City

Hiába vezetett két góllal, végül meg kellett elégednie 2-2-es döntetlennel a Manchester City… Tovább olvasom