2018. 02. 22. csütörtök - Gerzson -2°C | 3°C Még több cikk.

Sikeres reménységek

Torna - Az országos felnőttszerbajnokság sikereit követően az utánpótlás területén is szép sikereket értek el a győri Bercsényi DSE tornászai.

Az Olimpiai Reménységek Bajnokságán a 11–14 éves korosztályban 2. helyezést szerzett a Nagy László, Radics János, Odnoga Mátyás alkotta csapat.

A gyerekbajnokság döntőjében aranyérem volt Magyar Tamás, Varga Csenger, Kiss Richárd, Fodor Attila, Németh Loránd jutalma a kiváló tornáért.

Az ifjúsági döntőben három aranyérmet szerzett – lovon, gyűrűn és korláton – Fehér Szabolcs és nem utolsósorban a csehországi CEFTA-kupán Anglia, Ukrajna válogatottja mögött a harmadik helyezést szerzett magyar csapat tagja volt a győri Horváth Dávid.

A sikerek kovácsai voltak Horváth András, Szűcs Róbert és Kollár András edzők.

A gyerekbajnokság döntőjében az aranyérmes győri együttes.

• 1. Nándi 2008. november 04. 08:02