2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -8°C | -1°C

Sikeres kapuvári karatésok az Eurrópa Bajnokságon

A Castrum SC karatésai 1 ezüst-, és 2 bronzéremmel, valamint Barzsó Rebeka az U22-esek közt elért 5. helyezéssel, az Európa Bajnokság legeredményesebb magyar csapataként térhetett haza.
November 7-8-án, a litvániai Kaunasban rendezték a 2014-es U16, U22 és Felnőtt Open Kyokushin Karate Európa Bajnokságot. A Castrum SC Kapuvár sportolói 1300 km-t autóztak, hogy megmérettessék magukat Európa legjobbjai közt. A kétnapos versenyen 5 tatamin zajlottak a küzdelmek. Az U16-os női -55 kg–os kategóriában Bán Lili a Bercsényi Miklós Sportiskola 9. osztályos tanulója bronzérmet szerzett, míg Pantelics Bence a Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium hallgatója küzdelemben Európa dobogójának második fokára állhatott. Bence vasárnap is tatamira lépett, és KATA (formagyakorlat) versenyszámban 14 társa közül, lett bronzérmes.

Németh Gábor, és Pantelics Péter edzők munkája eredményes 2014-es esztendőt tudhat magáénak.