2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -8°C | -1°C Még több cikk.

Röplabda: koszorúzás és meccsdömping

Koszorúzás. A győri röplabdázás indulásának 65. évfordulójára, valamint a sportágat elindítókra (Zsegora József, Harnisch László és Iván Tibor) emlékeztek a győri sportszervek, röplabdaszakosztályok, iskolák a tulipános iskola emléktáblájánál tartott koszorúzási ünnepségen.

Férfi NB II. A második tornát rendezték Győrött. A Széchenyi ESE a Szombathelyi Sprintet 3:0-ra, a Kunhegyest és a Kaposvár juniorjait 3:1-re győzték le. A SZESE játékosai: Máté, Takács, Ladányi, Szántósi, Horváth, Pócza, Szamosi, Szabó, Albert, Vörös, Csábi, Szauter.
Dunántúli férfibajnokság. A Győrött lejátszott mérkőzéseken a Győri Röplabda Club a tatabányai Bánkit 3:1-re legyőzte, a ZTE-től viszont 3:0-ra kikapott. A Győri RC játékosai: Béli, Stipkovits, Szabó B., Szabó N., Tárkányi, Hangyál, Krankovits.

Révai-kupa lányoknak. A hagyományos tornán hat győri középiskola csapata indult. A rendezők együttese a dön-
tőben a Baross ellen győzött, míg a harmadik helyért a Kossuth legyőzte a Krúdyt.

Tuli-kupa. A tulipános iskola gyermekfiúk számára rendezte hagyományos tornáján hat csapat indult. Meglepetésre az Öveges a döntőben legyőzte a házigazdák együttesét. A harmadik helyért az Ikrény a Kossuth csapatát verte. Különdíjat nyert Vörös József (Öveges) és Galló Marcel (tulipános).

Cselgáncs: Tutti-kupa

Koroncón rendezték meg a hagyományos Tutti-kupát. A versenyen tizenhét magyar csapat versenyzői… Tovább olvasom