2017. 02. 19. vasárnap - Zsuzsanna -3°C | 7°C Még több cikk.

Rooney-gól: last minute

Korán szerzett vezetést a Manchester United, ám a Milan az első félidőben fordítani tudott. Szünet után Rooney két góljával megnyerte a meccset a MU.

6. p: Giggs jobb oldali szöglete után Ronaldo 10 méterről fejelt, a labda előbb a közbeavatkozó Dida kezéről a magasba szállt, majd a kétségbeesetten visszaigyekvő kapus Heinze szorongatásában már csak beljebb segíteni tudta azt. 1–0.

21. p: Seedorf labdájával Kaká betört a tizenhatoson belülre, és mielőtt Heinze odaérhetett volna, ballal a bal sarokba lőtt. Ez volt a brazil játékos nyolcadik gólja a sorozatban. 1–1.

37. p: Dida hosszú szabadrúgása után Heinze és Evra felborították egymást, így Kaká betört a tizenhatoson belülre és Van der Sar mellett a kapuba gurított. 1–2.

59. p: Fletcher tette Carrickhez a labdát, utána Scholes kiugratta Rooneyt, akinek közeli lövésébe Dida beleért, de a labda a hálóban kötött ki. 2–2.

91. p: Giggs indult meg középen, majd váratlanul a jobb oldalon kiugró Rooney elé tálalt, akit nem őriztek kellően szorosan a védők, és 9 méterről, egyből kilőtte a bal sarkot. 3–2.

A visszavágót a jövő szerdán rendezik Milánóban.

C. Ronaldo a legjobb Angliában

Cristiano Ronaldót, a Manchester United portugál támadóját választotta az angol Profi Labdarúgók… Tovább olvasom