2018. 02. 17. szombat - Donát -5°C | 4°C Még több cikk.

Római tenisztorna: Babosék nem jutottak döntőbe

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős óriási csata végén, a döntő rövidítést két ponttal elbukva veszített a római salakpályás tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében.
Babosék az első helyen kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz duó ellen léptek pályára szombat délután az olasz fővárosban, ahol az első játszmát 6:3-ra elveszítették, a folytatásban azonban sikerült egyenlíteniük, miután rövidítésben megnyerték a második szettet. A közel kétórás mérkőzést a döntő rövidítés döntötte el, amiben az orosz kettős egy kicsivel jobb volt, s 10-8-ra győzött.

Eredmény, páros, elődöntő (a WTA honlapja szerint):
Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina (orosz, 1.)-Babos Tímea, Andrea Hlavácková (magyar, cseh, 4.)  6:3, 6:7 (4-7), 10-8

Férfi kézilabda NB I: Az 1. félidőt vitte a Szeged, de a döntő 1. meccsét a Veszprém nyerte

Az első félidő végén, még meg volt a szegediek reménye, hogy több mint 14 után rendes játékidőben… Tovább olvasom