2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 1°C | 12°C Még több cikk.

Räikkönen nem talált legyőzőre

A McLaren versenyzője, Kimi Räikkönen továbbra sem talált legyőzőre a silverstone-i tesztek második napján, ahol az eső is eleredt. A 41 éves Chanoch Nissany a történelem első izraeli Formula-1-es versenyzőjévé vált, miután pályára lépett a brit ringen.
A finn pilóta a tegnapi nap is az élen végzett, miközben a csapat továbbfejlesztett versenyautóján, az MP419B-n dolgozott. Csapattársa David Coulthard közel 7 tizeddel lemaradva a második helyet kaparintotta meg.

A Jordan alakulata most is pályára lépett Silverstone-ban, méghozzá három versenyzővel. Az olasz Giorgio Pantano volt a trió leggyorsabbja, aki csapattársa, Nick Heidfeld előtt végzett. A német pilóta 26 kört teljesített.

A 41 éves Chanoch Nissany a történelem első izraeli Formula-1-es versenyzőjévé vált, miután pályára lépett a brit ringen. Nissany napja nem volt zökkenőmentes, hiszen a Ford motor nem sokkal pályára lépése után elfüstölt.

Az izraeli összesen 25 kört tett meg, és ideje közel 20 másodperccel maradt el, az élen álló Kimi Räikkönenétől.

Vicc Beckham kihagyott tizenegyeseiről

Ahogy várni lehetett, nem múlt el nyomtalanul David Beckhamnek az Európa-bajnokságon elkövetett… Tovább olvasom