Az MTE 1904 nagyobb gólkülönbséggel is megnyerhette volna a mérkőzést.

Répcelak: Tóth J. – Kiss Z. (Takács P.), Koncz, Balassa, Balikó, Földvárszki (Tóth II Zs.), Csordás, Varga T., Németh G., Vágvölgyi, Tóth I Zs. (Molnár M.). Edző: Varga József.

MTE 1904: Antal L. – Horváth Á., Schmatovich (Angyal), Ladiszlaidesz, Böcskör, Kovács Á., Cseri, Kovács M., Szabados (Leskó), Schafranek (Burkus), Németh B. Edző: Siska Attila.

Gsz.: Böcskör (2), Németh B., Leskó.
Kiállítva: Varga T. (28.).

A 28. percben Varga T. megkapta második sárgáját egy durva szabálytalanság miatt. A 33. percben Schafranek ívelt Schmatovichhoz, ő elesett, de estében még Németh Balázshoz passzolt, aki öt méterről bravúrral a hosszú sarokba lőtt. 0–1. A gól után az MTE nagyobb sebességre kapcsolt, rengeteg helyzetet dolgozott ki, de azok rendre kimaradtak. A 73. percben aztán Leskó egyedül vezette kapura a labdát és 16 méterről a kimozduló kapus mellett a hálóba lőtt. 0–2. A 80. percben Kovács M. Némethet ugratta ki jól, aki a jól helyezkedő Böcskörnek adta a labdát, aki ezt követően a kimozduló kapus mellett elgurított. 0–3. A 82. percben Böcskör ívelt középre. A labda ugyan leperdült a lábáról, ám az a hosszú sarokba pörgött. 0–4.

Jók: senki, ill. mindenki.

Varga József: – Nulla-nullánál a játékvezető, nulla-egynél pedig mi támasztottuk fel az addig gyengébben futballozó ellenfelet.

Siska Attila: – Ezzel a győzelemmel a csapat méltóképpen köszöntötte elnökét a születésnapján.