2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 0°C | 13°C Még több cikk.

Rendre a dobogón

Triatlon - Az elmúlt időszakban a győri triatlonosok több versenyen is remekül teljesítettek.

A szombathelyi olimpiai távú ob-n Szakály Zsuzsa az U23-asoknál 2. lett. Balassagyarmaton sprinttávon Búza Bence a férfiak, míg Szakály Zsófia a nők abszolút versenyét nyerte meg.

Fadd-Domboriban a korosztályos ob-n Búza Bence az ifjúsági korcsoportban 3. helyezett. Az ifjúsági lányok csapatversenyét pedig a Petrecz Anita, Takács Anna, Szakály Zsófia hármas nyerte.

Tiszaújvárosban a triatlon Világkupa előversenyeként junior Európa-kupát is rendeztek. Ezen Szakály Zsófia hetedikként ért a célba.

Ausztriában, a 22. podersdorfi középtávú és hosszútávú triatlonversenyen középtávon Szakály Zsuzsa és Wohlmutter Christian az abszolút 4. helyen ért a célba. Korosztályukban (18–24 évesek) Szakály 1., Wohlmutter 3. lett.

Hazai siker az NB II-ben

Női labdarúgás - A Győri Dózsa hazai pályán szenvedett vereséget, míg a két megyei csapat… Tovább olvasom