2018. 06. 22. péntek - Paulina 16°C | 29°C Még több cikk.

Priskin ismét betalált

A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott a hazai csapattól a ciprusi négyes torna elődöntőjében.

Ciprus - Magyarország 2-1

A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott a hazai csapattól a ciprusi  négyes torna elődöntőjében, Limasszolban, így ma Lettország  együttese ellen játszik majd a harmadik helyért.
A kezdés után rögtön átvette az irányítást a hazai csapat, a  magyar együttes csak elvétve jutott el az ellenfél kapujáig. A  ciprusiak egy nagy védelmi hibát kihasználva megszerezték a  vezetést, majd némi meglepetésre „ráültek" az eredményre.

A fordulást követően is rendkívül tompa volt Várhidi Péter  legénysége, helyzetet egyáltalán nem sikerült kialakítania. A  védelem igazán csak egyszer hibázott, de azt azonnal góllal büntette  a házigazda alakulat.
A hazaiak – Priskin szépítő gólja ellenére – végig uralták az  összecsapást, így megérdemelten jutottak a fináléba, ahol a  bolgárokkal találkoznak. A magyar csapat ma a lettek ellen  játszik a harmadik helyért.

Korábban:  Bulgária–Lettország 2–0 (2–0). A mai program:  3. helyért: Magyarország–Lettország, Limasszol, 16 ó. Döntő: Bulgária–Ciprus, Nicosia, 18 ó.