2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 8°C | 11°C Még több cikk.

Preisinger jött, az uruk mentek

Győri ETO FC–Veszprém 3–0 (2–0) Győr, előkészületi labdarúgó-mérkőzés. 100 néző. V.: Takács P.
ETO: Sebők – Regedei (Füzi), Stark, Böjte, Geri (Kartelo), Peric, Jovanovic, Szanyó (Baumgartner), Németh N., Nicsenko (Karabatic), Preisinger (Nagy T.). Edző: Csertői Aurél.
Veszprém: Varga T. – Katona, Lantai, Foki, Trampler, Ördög, Kozma, Nagy Sz., Király, Szegletes, Bényi. Cs.: Gantner, Ürményi, Szabadfi, Finta, Pákai, Csonka, Szöllőskei. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Szanyó, Nicsenko, Baumgartner.

Az első percektől kezdve az ETO irányította a játékot NB II-es ellenfelével szemben. A 25. percben Nicsenko remek ütemű átadását Szanyó először a kapusba lőtte, de a kipattanó labdát már értékesítette. 1–0. A 38. percben Peric jobb oldali beadását Preisinger átlépte, az érkező Nicsenko pedig közelről a hálóba lőtt. 2–0.
Fordulás után is fölényben játszott a győri gárda, előbb Nicsenko, majd Nagy T., végül pedig Németh N. is eltalálta a kapufát. Befejezésképpen a 82. percben egy formás hazai akció után Baumgartner állította be a végeredményt. 3–0.
A zöld-fehéreknél pályára lépett az egykori gólkirály, legutóbb a Haladásban szereplő Preisinger Sándor is. A 28 esztendős csatár sorsáról a héten dönt a győri szakvezetés. Csütörtökön érkezik egy újabb futballista az ETO-hoz, a dunaferres Jäkl Antallal ma délután ülnek tárgyalóasztalhoz a vezetők. Vannak távozók is, a hétfőn érkezett két uruguayi játékos már nincs Győrött, őket nem tartotta erősítésnek az edzői stáb.

Forma–1: a tavaszi rajt előtt

A szezonnyitó, március 9-i Ausztrál Nagydíj szervezői örülnek a Forma–1-ben életbe lépő… Tovább olvasom