2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

Parádés DAC-siker élőben

Fennállása óta először szerepelt a győri Integrál-DAC élő televíziós mérkőzésen hétfőn.

Fennállása óta először szerepelt a győri Integrál-DAC (illetve más néven szereplő jogelődje) élő televíziós mérkőzésen tegnap, és a premier nem is sikerülhetett volna jobban: a kék-fehérek remek játékkal győztek Szombathelyen, a Haladás otthonában (3–1) a labdarúgó NB II-ben.
Az első félidő végén Herczeg Miklós gólja adta meg az alaphangot, majd szünet után Baumgartner Attila és Laki Balázs is betalált, a hazaiak csak a befejezés előtt egy perccel tudtak szépíteni. Az Integrál-DAC-nak idén ez volt az első kapott gólja...

Haladás -  Integrál-DAC  1-3

36. p: Oross labdájával Herczeg lépett ki a védők közül és egy csel után a rövid sarokba bombázott. 0–1.

64. p: Oross lefejelt labdájával Laki robogott el a balszélen, okos visszagurítását Baumgartner helyezte a bal sarokba. 0–2.
 81. p: Germán remek ütemű passza után Laki a kapust kicselezve lőtt a hálóba. 0–3.

88. p: Imre jobb oldali beadását Mihalecz fejelte a kapuba. 1–3.
Nagy taktikai csatát hozott az első félidő, amelyben inkább a hazaiak kezdeményeztek, de a győriek játékában benne volt a gól. Szünet után a taktikusan játszó DAC akarata érvényesült és két szép támadás után magabiztos győzelmet aratott a patinás Haladás otthonában.

Tavasszal eddig remekel a kék-fehér gárda, hiszen öt meccséből négyet megnyert és Szombathelyen kapta az első gólt.

Artner Tamás: – Hiába játszottunk mezőnyfölényben, a győriek megérdemelten nyertek.

Nagy László: – Okos, taktikus játékkal sikerült idegenben is győznünk.
máté és baumgartner főszerepet vállaltak a magabiztos győri győzelemben.