2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 19°C Még több cikk.

ORV után, vb előtt

Jól szerepeltek a győri futócéllövők a hét végén Plzenben rendezett Olimpiai Reménységek Versenyen. Az összesen 40 tagot számláló magyar válogatottból egyedül a 14 ország válogatottjainak társaságában versenyző futócéllövők szereztek aranyérmet, s ebben a győrieknek elévülhetetlen érdemeik vannak.
(illusztráció)

A junior lányok versenyében ugyanis a keszthelyi Keczeli Bianka, valamint a két győri, Hídvégi Katalin és Bujtor Gabriella által alkotott magyar együttes nyerte a csapatversenyt 20+20 lövésben. A fiúk csapatversenyében (30+30 lövés) a Kabai Gergely (Honvéd), valamint a győri ifj. Laczik Zsolt és Szigeti Dávid alkotta magyar hármas az EB-címvédő cseh trió mögött a második lett, egyéniben pedig ifj. Laczik Zsolt kiváló, 591 körös eredménnyel megnyerte a versenyt az 586 kört elért szlovák és az 580 kört lőtt cseh ellenfél előtt.
A magyar futócéllövő-válogatott ezt követően győri edzőtáborral megkezdte felkészülését a finnországi világbajnokságra, amelyre 28-án indul a hazai különítmény.

Országos bajnok futócéllövők (2002.06.07.) >>

Laczik: országos juniorcsúcs (2002.04.22.) >>

Graboplast-ETO: gazdag éremtermést ünnepeltek

Éremátadással egybekötött évzárón búcsúzott a Graboplast-ETO a hosszú és sikeres bajnoki… Tovább olvasom